Conová válka a je tu NatsuCon 2018

16. července 2018 v 16:19 | Black* Rock Shooter |  Střípky Života
Tento článek se nedá moc brát jako report z akce, protože v tom nejsem zkušená, nemám na to dost času, aby to nějak vypadalo a jsem líná. (Sláva, jako vždy)
A tak prostě jen popíšu své dojmy o tom super víkendu.
Jak je známo NatsuCon se konal v datech 13.7. - 15.7. o týden dříve než obvykle.
Páteční ráno jsem trávila v práci místo příprav na událost. A tak unavená, rozbolavělá a neupravená jsem se s manželem vydala kolem 4 hodiny na místo určení.
Mobil úplně vybitý, tož nejsou z toho dne žádné fotky. Protože nebylo dost času na přípravu, tak jsem jela jen v civilu. Moje oblíbená dlouhá sukně a super sexy triko. (Vše z nové kolekce z New Yorkeru) :D
Zatímto Luke byl za Deadpoola v Kigurumi. Jo opravdu jsem ho v tom vedru dost litovala. :D
Kolem 5 kdy celá akce měla začínat tam teda moc lidí nebylo. Ani venku nic moc. Což se změnilo kolem té 7 a 8 hodiny večerní, kdy se začali scházet cosplayeři, na trávníku vedle kostela zevlovali "otaku metaláci" a pili a bavili se. Kupodivu jsme v této partě natrefili na dost známích tváří.
Což se už dlouho nepoštěstilo.V pátek v 17:00 jsem musela jít na přednášku Arashi "Mimika v cosplayi" a opravdu jsem si to užila. Bylo to vtipné a podle mne si toho i člověk hodně odnesl. Vzhledem k tomu, že Arashi měla super příklady co se má na cosplay fotce dělat a co ne. Aby byla fotka živá a nebyla jen jednotvárná.
A prostě ARASHI!!!! ♥ Naprosto ji zbožňuji za její skill a jak je stále milá a ochotná. Mezitím co já jsem byla na této přednášce tak Luke zevloval někde kolem a dělal blbosti a pak šel na AMV Soutěž.
Takže jsme se pak hledali, protože jsme se nějak nedohodli, kde se pak sejdeme.

Pak jsme samozřejmě v pozdější hodině tj. 20:00 šli společně na Fetiše, sexualita a sexuální komunity kolem videoher od Yuffie. Neskutečně zajímavé tohle všechno bylo. Opravdu jsem byla dosti překvapená, že se takové komunity najdou hlavně ve Wowku a podobných hrách. Ovšem nepřekvapuje mne zase zmínka o The Sims jako o jedné z mnoha her, kde jsou postavy (takže vaši simíci) neutrální orientace, takže není těžké mít zde vztah žena/žena a můž/muž.

"Na sex ve videohrách jsme si už tak nějak zvykli. Někdy je komický a někdy zase zbytečný, herního průmyslu se ale drží jako klíště už od osmdesátých let. Sex už ve hrách zkrátka není tabu. Online svět otevírá dveře novým možnostem i fetišům a díky videohrám se erotika překlenuje do nových podob."
- Úryvek o přednášce z Natsu Letáčku

Poté jsme se na chvilku zastavili ještě u kamarádů venku a už jsme si to štrádovali domů, protože se přiznám byla jsem dosti unavená, přece jen jsem byla vzhůru od 4 od rána. Ach ta práce.

Sobota už byla o něčem jiném. Vstali jsme v 8 aby jsme se (tedy já) mohli připravit. Po zkušenosti z předešlého horkého dne si Luke rozmyslel Deadpoola a i Kigurumi. Kdo by to byl řekl.
Kolem 9 jsme tedy vyráželi, protože se to trochu protáhlo, paruka nechtěla spolupracovat, řasy nešly pořádně nalepit. No prostě ženský no. :D
Hlavní prioritou soboty pro mne byla Cosplay Soutěž, kterou jsem prostě chtěla a musela vidět. Dobré bylo, že začínala až od 14:00 a účast byla více než veliká. Ovšem byla jsem dost zklamaná. Musím tedy říct, že cosplaye byli hezké to ano, ale nebylo to úplně to co by jsem očekávala. Hlavně jsem byla zklamaná tím, kdo vyhrál. Dle mého se měli umístit ty propracované cosplaye. A to mi Yuno Gasai moc nepřijde. Ale okey, bylo to rozhodnutí poroty a diváků.

Když jsme přišli hrozně jsem se chtěla jít podívat na stánky. Protože mne zajímalo, co všechno tam je. Na plakáty už moc nejsem. Na placky taky ne, ale jednu jsem prostě musela mít. A z automatu za 80,- jsem si musela zkusit vytočit Love Live
přívěšek na klíče, ač jsem chtěla Yoshiko, vypadla Dia. Moc milý pán u stánku s plackama, pod kterého spadal aj tento automat mi nabídl, že pokud nebudu spokojená s tím co mi vypadlo, můžeme se domluvit a vyndal by mi tu Yoshiko. A mě to přišlo hrozně milé a i přes to, že jsem ji moc chtěla jsem jeho nabídku odmítla. Protože hold štěstí tomu chtělo, aby mi vypadla Dia. A hroznou radost mi udělalo, když dotyčný pán poznal, na co je ten můj cosplay i když jsem neměla paruku. Juchů!


19:00 Bodypaint a vše kolem něj v podání Joan.
Opravdu super. Umí krásně vysvětlovat a dobře porovnávat. Hrozně se mi líbilo, že mluvila z vlastní zkušenosti a doporučila různé výrobky, kdyby někdo chtěl nějaký cosplay, který by měl jinou barvu kůže než je obvyklé. Hlavně Joan je tak super osoba. Na nic si nehraje a ta "sláva" jí nestoupla do hlavy. Jsem neskutečně ráda, že jsem ji mohla zase potkat a vyfotit se s ní. A přitom jsem strašně Shy person.

Paruku jsem si těsně před fotkou už sundala, protože mne neskutečně bolela hlava. Toto byla fotka okolo 19:00 - 20:00. Takže na fotkách dalších paruku mít budu. Jen pro upřesnění, aby se nikdo nedivil.

Také by byl hřích se nezmínit o tom, že jsem se měla možnost vidět se se Saku, a ač jsem se snažila ji najít na akci sama, byla to právě ona, kdo se doslova přiřítil z patra výše aby mne pozdravil. Bylo to opravdu super se po těch blogových letech konečně vidět i face to face. SAKU jsi tak neskutečně cute osoba :D Tvoje nadšení a optimizmus mne neskutečně udivuje ♥

Oh Look At Her!!!! ♥
Prostě úžasné!!!!!

A nakonec přednáška o Temné stránce fandomu od Arakangi a Hoples.
Taky hodně zajímavá přednáška. Moc se mi líbilo jak Arakanga byla seběvědomá a celkově její hlas je dle mého příjemný a dobře se poslouchá, už chápu, proč mají všichni jejich přednášky tak rádi.

Neděle byla už taková slabá. Program sice docela ušel, ale s Lukem jsme ten den navštivili jen AMV Peklo 5 a já sama pak přednášku Ze života korejských výměnných studentů v Praze.
A toto mi také hodně dalo. Dříve jsem se na výměnné studenty koukala jinak. Jako ano jsou to stále takový ty, škatulkovaní premianti, ale ve skutečnosti jak se zmiňovala Zubatá to nakonec byli větší pařmeni a pivaři než Češi. A to už je co říct.

Jak jsme nakonec zjistili, tak v neděli jsme byli už takový unavení a nic se nám nechtělo. Ovšem já jsem nemohla odolat a musela jsem si zajít za Shio na print stánek a koupit si její print, aby byla na mé zdi slávy.
A samozřejmě jsem potřebovala Selfie.
Já prostě miluju její Rachel. ♥
Nehledě na to, že toto je jediná možnost, kdy ji mohu vidět. A to právě na nějaké akci.

Deadpool a jeho čekání na Přednášku. No prostě chtěl být první :D

Boží fotka s Nico ze soboty. ♥

Starlord ♥
Hele to je ten co nám posral celou galaxii. :D

Karra-Karra jako Ashe z lolka. Jsem lol-maniak a tak jsem prostě potřebovala fotku s královnou Freljordu.

OMG MEGARA A KIDA!!!! ♥♥♥
Tohle byla nutnost!!!

Je to smutné, ale je to jediná naše použitelná společná fotka.

A jinak závěrem není asi ani co dodat, já jsem si to neskutečně užila. Jen škoda, že jsem zase nenašla tu svou odvahu aby jsem zašla za Konou a vyfotila se s ní. Stejně tak s Týnkou. Bože jsem takový srab a to vím, že by mne nezakously. T_T
Děkuji všem za úžasný víkend! ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sakamakiya Mononoke-Maka Sakamakiya Mononoke-Maka | E-mail | Web | 16. července 2018 v 18:55 | Reagovat

Já tam byla poprvé jinak pěkné fotografie

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 17. července 2018 v 14:55 | Reagovat

To je tak milý, že si někdo myslí, že jsem cute. :D Děkuju za všechna ta milá slova. ♥ Moc ti to slušelo a hrozně ráda jsem tě konečně viděla. :3 A můžu říct, že často takhle sama za lidmi neběhám, většinou jsem moc srab. ^^"

Jsem ráda, že sis to takhle užila a dostala se i na program, kam jsi chtěla. :> Na páté AMV Peklo jsem moc zvědavá, věřím, že neklame jako předchozí ročníky. :)

3 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 17. července 2018 v 18:43 | Reagovat

[1]: Já tedy letos podruhé ale poprvé přímo se vstupem :D Minulý rok jsem zevlila venku a to je o ničem :D

[2]: V jedné věci si můžeme podat ruce: Jsme obě shy :D já většinou nevím jak mám začít konverzaci :D ♥ Ale byla jsem opravdu ráda!!!

4 Nauesin Nauesin | Web | 18. července 2018 v 11:13 | Reagovat

omg so much fun :D
Všichni se chtějí vidět se Saku-senpai! :D

5 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 18. července 2018 v 17:20 | Reagovat

[4]: Saku-senpai si začíná připadat jak nějaké mýtické stvoření.:D

6 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 24. července 2018 v 10:06 | Reagovat

[5]: Něco jako taková zachovalejší fosílie :D
Hlavně to asi dělá to, že jsi snad jediná z původní otaku komunity co vydržela s blogováním. A to už je nějakých 6 - 7 let? :D

7 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 27. srpna 2018 v 15:00 | Reagovat

Mě se vždycky líbili ty kostýmy a to všechno kolem ale sama bych tam asi nešla :-D .. :-) Pěkné fotky..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.