A tak Ježíšek přišel, protože jsme byli hodní

26. prosince 2017 v 1:05 | Black* Rock Shooter |  Střípky Života
K přání krásných svátků jsem se nedostala, protože jsem neměla jak čas tak ani náladu.
Protože kupodivu letos jsem se až do poslední chvíle nedostala do té vánoční nálady.
Nevím jestli to bylo tím, že jsem měla před stědrým dnem noční, nebo prostě jen tím, že chybel ten sníh nebo to hnusné bláto co bývá. Ale jen ta představa, že jsem měla noční 10ti hodinovou směnu v práci a končila jsem 24.12. v 6:05 ráno a pak jela domů a akorát šla spát, že všechny přípravy byli na manželovi, protože jsem prostě nebyla schopná vstát nebo zůstat vzhůru. Až když jsem si před pozdním obědem zapálila svíčku s jablečko-skořicovou vůní mě to teprve nějak došlo.
Letos jsme si stejně řekli, že si s manželem nic dávat nebudeme, protože co chceme a nebo potřebujeme tak si koupíme bez ohledu na to, jestli vánoce jsou a nebo ne.
Nakonec jsme to ale oba stejně porušili a maličkost jsme pod stromečkem pro toho druhého stejně měli. :D
Hrníček s motivem How to train your dragon a malým plyšovým Bezzubkou.
No a já jsem dostala přívěšek na Chloe z Life is Strange na cosplay. Přesněji tedy její 3 náboje co nosí na krku a z toho jsem byla opravdu nadšená jak malá holka. Nehledě na to, že mi v lednu přijde její triko. ♥
Ohohohoho děkuji ti miláčku.
Od mojí maminky jsme měli pod stromečkem dárky už týden, a dlouho jsme odolávali aby jsme je nerozbalili hned jak byla možnost. Ale jsme silní a vydrželi jsme to.
Taková klasika jako jsou ponožky a spoďáry a sprchové gely. Nezbytnost pod stromečkem, bez toho nejsou vánoce vánocemi.
Ale rozhodně největší radost mi/nám udělala zaránovaná, zvětšená fotka ze svatby, kterou jsme od maminky dostali. Opravdu tak moc, že jsme se při rozbalování prostě rozbrečela jak mě to dojalo, protože jsem to nečekala a jakou radost mi to udělalo.
Kupodivu jsme si letos nedali žádné panenky ani hry, protože jsme si je koupili o výplatu. Ani knihy. Ani plyšáci a i tak to pro mě byli krásné vánoce s mou rodinou. A už se těším až se po novém roce podívám domů. :)

*Pracovala jsem poslední noční dost tématicky*

Dneska jsme měli na návštěvě a na obědě zase manželovu maminku s manželem a úžasně jsme si popovídali a celkově si to užili. I s nimi jsme byli domluvení že si nic dávat nebudeme. No nakonec jsme dostali maličkosti. Já prostě miluju kočičky a dostala jsem kočičí návleky na ruce na chladné dny. A oni zase od nás dostali antistresové omalouvánky, protože to jsou tramvajáci a jsou prostě vystresovaní a podle mě se jim to bude treba hodit. A také si odváželi orchidej. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Anime x Manga

Anime 56.6% (73)
Manga 14.7% (19)
Oboje 21.7% (28)
Ani jedno 7% (9)

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 17:58 | Reagovat

Důležité je, že jste si to užili. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.