Víš, Že tě miluju? -Estelle Maskame

11. října 2017 v 10:51 | Black* Rock Shooter |  to Read

Název: Did I mention I love you? (DIMILY Series)
Autor: Estelle Maskame
Rok vydání: 2017
Počet stran: 352

Anotace:


Na léto v Kalifornii se Eden vůbec netěší. Strávit ho má totiž v nové rodině svého otce, kterého už 3 roky neviděla. Stále nechápe, že se tak rozhodla a hlavně proč tak najednou, když se otec takové roky neozval. Strávit prázdniny s třemi nevlastními bratry a novou "matkou" Ellou. S lidmi, které vůbec nezná a netouží je poznat. Ač to vypadalo hůře není to zase takový problém apoznává, že otcova nová rodina není tak špatná. Ovšem na největší komunikační problém naráží u nejstaršího z bratrů - Tylera. Nevyzná se v jeho divoké povaze, v jednu chvíli je jako beránek a v zápětí mu na očích vidí, že by ji nejraději zakopal někde hnuboko. Nemůže vystát jeho drzí pohled a ego vyšší než kopce Beverly HIlls. Pořád ale na něho někde naráží, jako by jeho pozornost podvědomě vyhledávala. Poznává jeho svět nekonečných večírků a her, při kterých porušuje pravidla a je si toho dobře vědom, stejně jako následků. A tím víc jí zajímá. Je to láska a nebo ho chce jen nasměrovat tím správným směrem? Začíná ztrácet hlavu pro lásku, která je zakázaná.
Čím více času tráví s lidmi z Kalifornie zjišťuje, že jsou to možná víc přátelé než ti co má doma. Dokonce si dovede představit tu žít a chodit na školu spolu s ostatními, nehledě na to, že by jí nevadilo si užívat večírky každý víkend.

Můj názor:
Opravdu je hrozně zvláštní, jak často se poslední dobou uchyluji k takovým knihám. Možná to je tím, jak málo u toho chci přemýšlet, protože jsem unavená. Nebo to je tím, že v knihách nacházím to co sama nemám. Momentálně v tomto případě ovšem nenarážím na zakázanou lásku ani na nevlastního bratra. :D Myslím, že by bylo z této strany to nijak dále nerozebírat. Líbilo se mi jak hezky se kniha četla, opravdu byla taková čtivá. Aspoň pro mne. Ze začátku se mi Tyler zdál jako ten namachrovaný blbeček, kterého každá holka chce protože je tak strašně cool a rebel. Ovšem vůbec se mi nelíbila jeho láska k zakázaným látkám, kterou považoval za rozptýlení. Ah a ano od začátku jsem nesnášela Tiffany, to byla taková slepice. :D Ovšem líbilo se mi jak se Eden snažila Tylerovi pomoct, jak na něho "dávala" pozor. Stejně tak jak si k sobě postupně nacházeli cestu a nebylo to hned z kapitoly na kapitolu co se zamilovali. Opravdu podle mne jako oddechovka na klidné večery po práci ideální. Už se nemohu dočkat dalších dvou knih z této série, kde se s Eden a Tylerem opět potkám. :) ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Just because you really like a character.
Doesn't mean you're going to cosplay them well.


Obrázky čerpám z:
DeviantArt
Zerochan
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube