Ohlédnutí. 6 let blogování.

3. září 2017 v 8:19 | Black* Rock Shooter |  Úvahy
Celé toto moje, blogové dobrodružství, pokud tomu tak můžeme říkat začalo v roce 2011 a přesněji tedy 30. července.
Na blogu just-mine-world.blog.cz to je 6 let, ovšem moje historie blogování sahá ještě dále.
Prvním layoutem tohoto blogu, byla zvláštní matlanice, kterou jsem stvořila sama. Nebylo to nic velkého. Jen obrázek v záhlavý a černé pozadí, nic víc.
Svůj blog jsem si pojmenovala Deltora, protože bylo strašně cool mít blog jako zem. Kde jsi královnou či vládkyní, tak jsem to podle toho taky pojala a vytvořila jsem si příběh.
Přestěhovala jsem se z blogu youko-yoshi-kurama.blog.cz. Bohužel tento blog už si nepamatuji zda jsem smazala sama a nebo už je to tak dávno že byl dávno zapomenut či smazán adminy.

Ti co mě znají již z tohoto blogu vědí, že jsem byla Youko (čti Joko), podle postavy z anime Yu Yu Hakusho - Kuramy.
Vzhledem k tomu, že jsem holka spíše jsem chtěla být oslovována jako Youko. Ne Kurama. A právě Kuramo mě lidé na chatu (Lide.cz) oslovovali a mě to prostě hrozně štvalo. Tak jsem si toho prostě nevšímala, ale to je trochu jiná pohádka.
Protože jsem nevěděla tenkrát co s volným časem, protože jsem většinu volných chvílích trávila jako No Lifer na chatu na Lide.cz, rozhodla jsem se, že dám šanci blogování. Jo v tu dobu to bylo podle mne dost populární.
Tak jsem si založila výše znímený blog.
Na něm jsem strávila skoro 2 roky. Blog jsem měla v období své největší krize.
Vzhledem k tomu, že jsem si tento blog založila, aby jsem hodila za hlavu svoje problémy a utekla jedné události, nepodařilo se mi to. Nikdy se na to nedá zapomenout.
Ti co sem chodí déle vědí, že se jedná o smrt mého dobrého kamaráda z dětství o kterém jsem se tu zmiňovala také. Ano nedá se na to zapomenout, ale časem ta bolest není tak veliká jako bývala. Navíc už je to 5 let. Už jsem se s tím srovnala. Prostě to takové je.
Proto jsem měla také chvilky, kdy jsem chtěla seknout s blogováním, nehledě na to jak moc mě lidi z blogu vždy podrželi.
Neudělala jsem druhý ročník školy a opakovala jsem rok, co mě také v tu dobu dost složilo. No a pak přišel zase článek, že se rušit nebude.


Ano těch několik let zpátky, bylo moje myšlení a vyjadřování na dost špatné úrovni. Netvrdím, že teď je to nějak dokonalé, ale jak se teď hrabu v blogu a historii článků, jsou momenty, kdy se mi chce brečet z toho co jsem napsala.
Byli prostě i chvíle, kdy nebyli nápady co psát, tak jsem přidávala všemožné hovadiny, jen aby tu něco bylo.
Psala jsem povídky, spíše jednorázovky, které ve většině případech četli pořád ti samý lidé. Nedá se říct, že by jsem byla nějaký spisovatel, ale v té době mě to dost naplňovalo. Napsala jsem i povídku o mě a Tomášovi. Jací jsme byli přátelé, jak jsme se nakonec jeden druhému odcizili a jak mě pak opustil.
Snad nejoblíbenější povídkou, kterou jsem napsala a které mě hodně bavila psát byla Internetová Anonymita. A z jednorázovky byli nakonec 4 díly. :) 2 + 3 + 4
Co si budeme povídat, ten 4 díl jsem ze strachu utnula až moc rychle a to se moc lidem nelíbilo.
Více mě bavili úvahy na různá témata, mohla jsem se otevřít a prozradit něco o sobě i trochu jinak.
Takže jsem prostě blogovala, protože mě to bavilo a přivádělo na jiné myšlenky.

Článek o tom jak jsem se poznala s Lukem a jak jsem se zamilovala. Jo to mi teď přijde strašně dětinské, ale číst si ty komentáře jak nám to každý přeje je krásné. A to vědomí, že jsme spolu 5 let a jsme manželé, to mě dojímá ještě více.
Až mi to přijde vtipné jaké blbosti jsem tu psala, které hlavně nikoho nezajímali. Nakonec přišel moment, kdy mě to zapálení nějak přešlo a dala jsem sí více jak půl roku pauzu a opravdu jsem netušila a ani nepočítala s tím, že se vrátím :D
Ale vrátila jsem se, jak nečekané. Velký návrat se konal na moje narozeniny v roce 2014 a to se sexy červeno-šedým layoutem, který jsem opravdu zbožňovala.
Jo nevydržela jsem to moc dlouho, bylo to nějakých 10 měsíců pauzy.
Nakonec jsem se snažila blogovat, být kreativní a nebýt nudná, ale zase tolik se mi to nedařilo. Bylo momenty, kdy jsem nic nepřidala třeba i měsíc nebo dva, ale s tím se muselo počítat.
Měsíce se nakonec posouvali a blog už pro mě nebyl prioritní jako dříve. Kvalita článků upadala, blogeři, které jsem sledovala a zbožňovala toho nakonec nechala a upadla do zapomnění.
Ale já mohu s radostí říct, že pár mi jich tu zůstalo. Třeba taková Shio a nebo Saku :D nebo Ai, která se jen stěhuje na jiné domény. A přesně tohle trio, je jediné. Které mi z mojí staré "party" zbylo a nepověsilo to na hřebík.
Ale já nesmutním, protože jsem zase poznala jiné super lidi, které sleduji a mám je ráda i když jsem je nikdy neviděla naživo. Ale věřím, že živí jste a nevymyslela jsem si vás.

Prošla jsem si dost velkou změnou. Osamostatnila jsem se, pořídila jsem si kočku, na kterou nikdy nezapomenu, protože Bělinka byla moje malá láska i když mě opustila. A tak jsem dala domov nakonec jiné kočce, která s námi oslavila 2 roky doma a svoje 5 narozeniny. ♥ Pejša je láska ♥
Zalača jsem sbírat Monster High a Ever After High panenky. A měla by jsem aktualizovat článek, protože jich mám už celkem 57 za ty dva roky. Ale moje přání mít 3 základní (Venus, Abbey, Jinafire) se sprnil, tak už jen získat všechny Venus panenky co mi chybí (Mám jich momentálně 7) a budu spokojená.
Překonala jsem strach a šla jsem na tetování, které jsem měla letos rok. A věřím tomu, že to není moje první a ani ne poslední. Určitě ještě nějaké v plánu mám, ale na to času dost.

Když se na to všechno dívám takhle zpětně, tak si nakonec říkám, že jsem byla opravdu hrozná puberťačka. Psala jsem snad o všem. I o hovadinách a lidi to četli, komentovali. Z blogu o anime se stal skoro autorský blog s povídkama a úvahama. Nebylo to tak, že co druhý den to nějaký žblept o nějakém anime. Neříkám, že jsem z toho vyrostla, ale už to není moje denní náplň. Tou je teď práce, reálný život, můj kocour a lolkooooo. :D Jo musela jsem :D

Pro ty, co došli až sem dolů mám jen jednu věc.
DĚKUJI!!!
Za všechny ty úžasné roky, za všechny ty úžasné komentáře. Podporu, porozumnění a přátelství, které mi skrze vaše komentáře dáváte. Začátky nikoho nebyli jednodůché, já vím, každý nějak začínal. a proto nikoho neodsuzuji za nic co psal, nebo dělal. Protože já sama jsem byla taková, na kterou by nikdo z blízkých nebyl hrdý.
DĚKUJI!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shio Shio | Web | 3. září 2017 v 9:39 | Reagovat

Já jsem taky ráda, že po té dlouhé době je tu pořád někdo, koho znám skrze blog dlouho :3 Snad nám to ještě pár let vydrží :D

PS: Budu asi za hejtra, ale týjo ty tam máš v tom článku tolik chyb až to není možný :D Jsem trošku grammar nazi, tak promiň :)

2 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 3. září 2017 v 9:43 | Reagovat

[1]: Však v pohodě :D Já vím, že jsem v tomhle hrozné prase, a hlavně pospíchám před prací tak nemám čas si to po sobě ani přečíst :D A nemám ani náladu nad tím vším přemýšlet :D

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 3. září 2017 v 11:04 | Reagovat

Ten první blog si snad dokonce ještě pamatuju, holt Kuramisti musí držet pohromadě. :D Obzvlášť taková blogová fosílie, jakou jsem já. :D Doufejme, že nám to ještě nějakou dobu vydrží. :)

Páni, už šest let? To je jenom o rok míň než já. To to letí. :> Hele, já myslím, že tím telecím obdobím jsme si prošli asi všichni, kolikrát se mlátím do čela nad články ze svých začátků na Underlandu, a to mi bylo skoro dvacet. :D Ono to k tomu prostě patří. :) A člověk má aspoň motivaci, aby to už takhle nedopadlo. :D

Uvítala bych fotku všech panenek, občas si šmírnu na IG, ale tam nemůžu okomentovat, tady jo. ^^

Jenom ještě tak trochu mísu, neplánuješ náhodou vzít na AkiCon Chloe? Protože v tom případě bych nutně potřebovala fotku. *-*

4 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 3. září 2017 v 12:14 | Reagovat

[3]: Jo já si pamatuju že k tobě jsem tenkrát chodila, ale moc jsem nekomentovala, začalo to až aktivitou tady :D

Jinak na tvoje přání jsem přidala fotky momentálního osazení panenek :D http://just-mine-world.blog.cz/1503/monster-high jen na té 2 fotce nejsou dobře vidět ty vzadu, ale pracuje se na tom :D

Oh a ohledně toho Akiconu. Pokud půjdu na víc dní než na jeden (podle práce :D) tak by jsem mohla Chloe vzít i když to není tak úplně regulérní Chloe ale zatím jen takový menší test :D Ale hrozně mě těší tvoje potřeba fotky ♥

5 Tonda Tonda | E-mail | Web | 3. září 2017 v 13:14 | Reagovat

Když jsem začal v roce 2012 blogovat na Webnode, kde jsem si psal sám pro sebe, tak jsem taky psal naprosté blbosti, jako povídky, které neměly hlavu ani patu a vymýšlel jsem si je přímo když jsem je psal do nového článku. (Možná bych je měl přepsat a poté porovnat :D) Můj první blog na blog.cz byl o Howrse, kde jsem psal takové věci, jako články které tvořil pouze jeden obrázek. Většinou se ani Howrse netýkaly. I tak jsem za tu dobu poznal hodně milých lidí, ale většina z nich už vůbec není aktivní. Je mi líto že jsem žádné osobně nepotkal a teď nevím co s nimi je.

Před více než rokem jsem se vzdal blogování kvůli škole (a ani jsem o tom nikam nedal vědět!), ale čím déle jsem neblogoval, tím více jsem měl nutkání si blog znovu založit a nikdy jsem ostatní blogy nepřestal číst, i když jsem nekomentoval. Ten rok 2016 byl náročný, příšerný, jsem rád že ho mám za sebou. Teď jsem na blogu kde se teprve zabydluji a nevím kam ho budu směřovat, zřejmě všude možně. :D

Bělinky je mi líto. :( Naše kočka zahynula letos v dubnu, bylo to náhlé a vůbec jsme na její odchod nebyli připravení. I já jsem se pokusil zaplnit prázdné místo pořízením nového miláčka. Lucka je úžasná, je jako pes, všude za mnou chodí. Ať se Pejšovi daří. :)

Sice jsem tu všechny ty minulé roky nebyl, ale i tak ti chci popřát ať tvůj blog vydrží alespoň dvakrát tak dlouho, ne-li více. Je to moc hezké ohlédnutí a všechny ty vzpomínky spojené s blogem jsou jistě hodně cenné. Moc se mi zde líbí, rád se sem vracím a rád si čtu tvoje články. Těším se na další. :)

6 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 4. září 2017 v 23:50 | Reagovat

[5]: Neskutečně moc si vážím tvého upřímného komentáře. Tohle se jen tak nevidí. Moc ti děkuji. ♥

Jinak moc děkuji i za Bělinku. Bohužel její odchod byl také neočekávaný. Bylo jí 9 měsíců a měli jsme ji jen 3 měsíce ale i tak mě její ztráta hodně bolela.
Stejně tak by jsem chtěla já projevit soustrast, protože vím, že kočka je také milovaný člen rodiny, který pak chybí.
A Lucince přeji jen ty nejlepší a nejdelší roky spokojené číči ♥

7 Reita-chan Reita-chan | Web | 15. září 2017 v 15:46 | Reagovat

Je to sranda ale aj ja som si blog založila kvôli anime a poviedkam XD hlavne kvôli YYH milujem až dodnes Kuramu  a rovnako ako aj ty keď sa obzriem do zadu čo som kedysi písala tak sa chytám za hlavu čo to bolo XD ale je to súčasť mna a aspoň si pripomínam aká som bola no to najdôležitejšie viem si porovnať ako som sa zmenila a v čom som sa zlepšila a naopak v čom som sa zhoršila :3. 6 rokov blogivania je naozaj krásne číslo :).

8 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 16. září 2017 v 9:40 | Reagovat

[7]: Jo Kurama. Láska na první pohled. A ač jsem nikdy nebyla na Yaoi a podobné věci, Kurama x Hiei 4ever ♥

9 Reita-chan Reita-chan | Web | 16. září 2017 v 16:53 | Reagovat

[8]: áno presne Kurama x Hiei XD pamätám si keď som na blogy chodievala len kvôli poviedkam o nich XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.