Den, kdy jsem řekla své ANO. (21.7.2017)

18. srpna 2017 v 15:25 | Black* Rock Shooter |  Střípky Života
Vstoupila do svazku manželského. Stala se členem společenstva okroužkovaných. Přestala jsem být slečnou, ale mladou paní. Změnilo se mi jméno na všech dokladech a papírování započlo.
Jinými slovy, stala jsem se šťastnou manželkou po 5 letech vztahu s někým, kdo do mého života přiletěl jako tornádo, smetl vše co mě trápilo a i přes menší škody napáchané na mé minulosti se mnou zůstal a miloval mě. Tedy miluje.
Nikdy jsem si nemyslela, že se vdám. Nikdy jsem o tom nepřemýšlela a ani neuvažovala, ale jak se říká, některé věci přijdou zcela nečekaně a neplánovaně.


Ono páteční ráno začalo stejně jako všechny jiné rána. Každý kdo by mě viděl by ani nečekal, že se ten den mám vdávat. Kolem půl 9 ráno jsem jela na Vysočany, kde jsem si vyzvedávala sestru s jejím přítelem a neteří, kteří nevěděli kde bydlím. Podle mně jednodušší způsob pro ně doject, než riskovat, že se někde ztratí vzhledem k tomu, že vím jak je na tom moje sestra s orientací ve velkých městech.
Hosté z mojí strany se scházeli u mě doma, ač máme malí byt. Opravdu jsem se bála jak se tam všichni vejdeme.
Vůbec mi nedocházelo, že se vdávám. Prostě jsem doma pobíhala v teplákách, nenalíčená, neoblečená a hledala jsem věci.
Až později, když přijel bratr s manželkou, synovcem a rodiči jsem se šla oblékat. Tedy mě šla mamka oblékat.
Obléct a pořádně zavázat šaty trvalo bezmála 45 minut. Opravdu to nebyla sranda, dýchat v tom také ne, ale ten pocit jaký jsem měla byl k nezaplacení.
Když už jsem byla nalíčená a oblečená tak se začali odnášet věci do aut.
Následně se tedy jelo na Dejvice, kde byl ve skleněném domě občad. Cesta byla pohodová :)
Ale vzhledem k tomu, že jsme neměli dost aut 4 lidi od nás museli doject na Dejvice MHD. Jo bylo to dost vtipné a originální, žel bohu nechtěli nechat MHD ject mě. T_T
Proto jsem si málem hledala nového ženicha, protože ženich je šel na metro vyzvednout, aby všichni trefili a málem přišel pozdě. Doslova. Což bylo vtipné. Před obřadem, když už byli všechna auta na jednom místě se následně auta i zdobila. A dávali svatebčanům myrty. ♥


Opravdu jsem myslela, že budu více nervózní, ale bylo to v pohodě. Ta nervozita nakonec ale přece jen přišla. Právě v momentě kdy jsme stály připraveni k příchodu, když už svatebčané usedávali.
Jak se sluší první přichází ženich v doprovodu maminky. ♥ Následně svědci a jako poslední nevěsta s tatínkem. ♥ Jsem moc ráda, že mě tatínek odvedl a bylo na něm vidět, že je rád a šťastný a to nemluvím o tom, že byl velmi pyšný na svou malou holčičku. Hodně to pro mne znamenalo!


Samozřejmě pro proslovu oddávající (jejíž jméno si nepamatuji :D) přišla ta otázka, zda dobrovolně vstupujeme do svazku manželského. Jasně, že odpověď jiná než ANO nepřipadala v úvahu.
Následovala výměna prstýnků. A to mám vtipnou chvilku, která se podařila vyfotit kamarádovi, který nám na svatbě fotil.
U mě vše v pohodě, když mi Luke nasazoval prstýnek, ale když přišla řada na něho, nastavil mi PRAVOU ruku a ne levou, tak jsem na něho jen chvilku zírala s pohledem "WTF", následně jsem ho přes tu ruku plácla a vzala si tu správnou už s výbuchem smíchu.
Chápu, že většina svatebčanů to v tu chvíli ani nepostřehla a ten můj výbuch smíchu ani nepochopila, ale nakonec se vše objasnilo a pro všechny to je vtipná historka.
A vlastně mám ještě jednu. Vtipnou a pro mne bolestnou.
Den před svatbou jsem při úklidu a přípravě doma zakopla a ukopla jsem si palec na pravé noze. Jo bolelo to jako ďas a nejsmutnější a nejvtipnějsí na tom bylo asi to, že jsem pak v den svatby neobula ani lodičky co jsem měla mít k šatům :D ano vdávala jsem se v žabkách :D Kdo se tímhle může chlubit? A ještě k tomu jsem kulhala.
Na 3 fotce jak mě tatínek vede si můžete všimnout, že mi krapet při kroku vykukuje nota v žabce z pod šatů.

Po polibku, který se opakoval několikrát, protože se pořád někdo ozýval, že to nestihl vyfotit a všech formálnostech ohledně podpisů jsme šly ven, kde jsme se dále fotili. Navíc kamarádka přijela vybavená a jako jediná měla 2 sáčky rýže, takže se házení rýže nakonec konalo a věřte mi, že jsem jí měla úplně všude i když jsem si myslela, že mám tak těsné šaty že se mi tam kde byla ani nedostane.


No. A pak se šlo fotit. Skupinové fotky. S jednotlivci, s maminkama, rodiči a svědky a tak kdo s kým chtěl.
Následně se jelo do Kladna na barák manželovi maminky, kde se konala sláva. Jedlo se a pilo, bavilo a všem bylo hej, počasí nám Krásně vyšlo, za což jsem moc ráda :)


Samozřejmě bez fotky se svědky se to neobešlo.
Můj svědek byl můj starší (o 11 let) bratr ♥ a Lukeho svědek byl zase jeho nevlastní bratr. Jsem moc ráda, že ten můj mi na to kývl a řekl mi, že to je pro něho čest a je rád, že jsem mu řekla. A já jsem byla moc potěšená, že souhlasil a byl v ten den se mnou. Jo vždy jsme měli spolu úžasný vztah. ♥


Myslím, že dost vykecávání a je čas na fotky, protože stejně to žvatlání nikoho nezajímá a už toho ani není nic moc zajímavého co se na Kladně dělo. Případně k jednotlivým fotkám přidám nějaký komentář.


Moje kauflandské duo. ♥ Pokud si pamatujete, tak paní úplně vpravo jsme byla na svatbě v březnu, kde jsem byla požádána o ruku. A jsem hrozně šťastná, že jsem obě měla u svého velkého dne ♥


Ach ano, rodiče jsou v životě každého nejdůležitějšími a nejmilovanějšimí ♥


A od teď mám maminky dvě a jsem za ně za obě strašně moc ráda ♥


Neteř se synovcem (oba 12 let), kteří pro mě budou vždycky moje malé dětičky, bez ohledu na to kolik jim bude let a nebo jak moc s nimi bude mlátit puberta. Jsem ta nejšťastnější teta ♥
Ač to tak nevypadá tak tady jsem se svou o 10 let starší sestrou a tak o několik čísel menší :D
Nevycházely jsme spolu vždy dobře, ale posledních pár let jsou naše vztahy lepší :)


Samozřejmě zametání talíře jak je zvykem. To společné uklízení nám jde, v tom máme už praxi :DI přes občasné neshody a hádky mohu hrdě a po pravdě říct, že za těch 5 let jsem byla š'ťastná přítelkyně a teď jsem ta nejšťastnější manželka. A z Malé se stala Drobníková. Ano nepomohla jsem si, ale mohlo to být i horší.A nakonec nejoriginálnější fotka z celého dne se švagrouvou, která si nutně potřebovala po celém dni odpočinout a využít tak dlouhých šatů nevěsty jako nebes. Ne dělám si srandu, jen to byl super nápad na fotku.
Nehledě na to, že jsem měla v šatech pořád nějaké brouky, nejčastěji kobylky :D To bylo super a moc jsem si to užila.
Případně další fotky jsou na mém FB, pokud se chcete podívat.
A moc děkuji všem co došly až sem dolů a neumřeli nudou. ♥
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 15:46 | Reagovat

Moc vám to sluší. :)

2 Gabrielle Crystal Rosebonniee Gabrielle Crystal Rosebonniee | Web | 20. srpna 2017 v 23:27 | Reagovat

Jéééj, tak to ma veľmi teší ♥ Pamätám si ťa ešte z čias, keď som blogovala na blogcézet cez honey-clover-world :) Som nesmierne rada, že si našla človeka, s ktorým si natoľko šťastná. Naozaj príjemná novina. Nech sa vám darí :) ♥

3 Nauesin Nauesin | Web | 22. srpna 2017 v 11:14 | Reagovat

A všichni ti no-lifeři můžou jen závidět :D congratulations :)

4 Tonda Tonda | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 18:27 | Reagovat

To je hezké, moc vám oběma gratuluji. :) A do manželského vztahu jen to nejlepší! ♥ Mě také čekají svatby... ale na obou budu pouze v roli svatebčana. :D

5 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 2:56 | Reagovat

[1]: Straně moc ti děkuji Saku :)

[2]: Ano Gabiko já vím, stále si na tvůj blog pamatuji a vzpomínám jak ráda jsem k tobě chodila :) Strašně moc ti děkuji za všechno ♥

[3]: Před nějakými 6 lety jsem přesně ten nolifer byla :D Ale to už je pryč. Díky moc :)

[4]: Já jssem byla před 10 lety jako svatebčan také, když se ženil můj bratr a pak vlastně v březnu kamarádce a kolegyni z práce :) a moc děkuji

6 NaTyy NaTyy | Web | 23. srpna 2017 v 10:52 | Reagovat

Moc děkuji za tak krásný komentář. :) Potěšil mě. 💕

7 adís adís | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 11:44 | Reagovat

Uuuuuuuuuuuu, já jsem ale blbá! Na FB pogratuluji, ale tady ne! Pche! Hnusné ode mě!
Takžeee... Moc a moc ještě jednou gratuluji a ať se vám daří na každém krůčku! ♥
Fotečky jsou krásné <3

8 Orida Orida | Web | 23. srpna 2017 v 19:56 | Reagovat

Óoooo, óoo! Svadobné fotky na FB ma vždy znepokojujú, lebo sa cítim staro, ale na blogu mi to vôbec neprekáža! :D
Máš prekrásne šaty. Úplne úžasné!
Nech sa máte spolu aj v tom manželskom živote prekrásne! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.