Srpen 2017

Layout (5.2)

29. srpna 2017 v 16:55 | Black* Rock Shooter |  Laye Blogu
Opravdu jsem si tentokrát dala na čas a opozdila jsem se. Více jak o týden (?) co mám nastavený nový layout. Ale toho si určitě všimli ti, kteří tu už párkrát byli.
A ti co jsou tu nový, si toho všimnou až teď.
No. Tentokrát jsem se nějakou dobu nemohla rozhodnout jaký motiv by jsem chtěla. Ne že by mi došly nápady, fandomy a nebo crushe :D Jen jsem si řekla, že za 6 let fungování (oh ano opravdu to je tak dlouho) si ten blog zaslouží i něco nostalgického.
Když už jsem se nezmohla na narozeninový článek.
Jinými slovy, Bleach a Grimmjow se Soi Fong jsou moje TOP charaktery z tohoto anime. Vím, že oni spolu nikdy nic neměli, ale i tak já jsem si udělala svůj vlastní pár.
Kdyby z toho něco nakonec bylo, dle mého by se skvěle doplňovali, ačkoliv to jsou nepřátelé. Ale why not, tohle je můj svět a zde je možné úplně všechno.
Byli časy, kdy jsem na Bleach dost ujížděla. Hlavně tedy v dobách, kdy ještě frčeli Lide.cz a chatovací RPG místnosti. Nejvíce tedy na Bleach a Naruto. Ach bože to byli časy :D
Proto výběr právě tohoto motivu.

A komu jinému mohu za tento skvost poděkovat než úžasné Elithie alias Adís. ♥
Myslím, že kdyby jsem jí napsala jakoukoli ujetinu ohledně layoutu, skvěle by si s tím poradila, protože její kreativita nemá konce! :) A to je na ní úplně úžasné.
A protože jsem momentálně úplně posedlá Riverdale ♥ Tak už mám jasno, jaký chci další layout :D
A také se můžete těšit na moje Riverdale dojmy v podobě recenze.


NatsuCon 2017

27. srpna 2017 v 21:01 | Black* Rock Shooter |  Střípky Života
Jak většina lidí / otaku / cosplayerů / blogerů a tak dále ví, opět se konal NatsuCon.
Oh Black jak nečekané, ty jsi ale chytrá holka :D
Ne o to tu nejde, tento článek nebude nic jako report z akce, protože jsem tam vlastně ani nebyla jako klasický návštěvník, ale jen jako zevl venku. Po Akiconu to pro mě byla teprve druhá taková akce.
Bohužel, vstup jsem si nezaplatila, protože mazi prací se mi to peostě nevyplatilo a přišlo mi to zbytečné, i když jsem moc chtěla. Jo fakt moc, ale ani tak toho nelituji.
Protože i venku to byla vskutku velká podívaná.
Za kostelem jsem potkala více známích tváří než jsem čekala. Třeba Mumse, který byl fotit na naší svatbě. A prostě je to úžasný človíček. ♥ Dále jsem konečně in real life potkala i Shio i když jen na chvilku a stihly jsme aj selfie! ♥

*doufám, že mě Shio neukamenuje, protože fotka je její* ♥

Den, kdy jsem řekla své ANO. (21.7.2017)

18. srpna 2017 v 15:25 | Black* Rock Shooter |  Střípky Života
Vstoupila do svazku manželského. Stala se členem společenstva okroužkovaných. Přestala jsem být slečnou, ale mladou paní. Změnilo se mi jméno na všech dokladech a papírování započlo.
Jinými slovy, stala jsem se šťastnou manželkou po 5 letech vztahu s někým, kdo do mého života přiletěl jako tornádo, smetl vše co mě trápilo a i přes menší škody napáchané na mé minulosti se mnou zůstal a miloval mě. Tedy miluje.
Nikdy jsem si nemyslela, že se vdám. Nikdy jsem o tom nepřemýšlela a ani neuvažovala, ale jak se říká, některé věci přijdou zcela nečekaně a neplánovaně.

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.