League of Legends Komunitní Sraz (15.7.2017)

16. července 2017 v 11:28 | Black* Rock Shooter |  Střípky Života
Takže jak začít. V sobotu 15.7.2017 se konal Komunitní LOL sraz, který pořádal Tryhard a Omen.
Podle mého to byla velmi vydařená akce, kde nebylo tolik lidí a proto se tam jak se říká, dalo dýchat.
Mohli jste/jsme tam potkat dost známích tváří této komunity. Od kreslířek Senshi a Charlien.
Po cosplayerky jako je Germia a její Headhunter Caitlin, Ketrin s její Katarinou, Joan a úžasnou Xayah, GrumpyCait v StarGuardian Lux a také Psycho jako Driad Soraku.
Dále se to neobešlo ani od známích jmen jako je Pavel "Herdyn" Mikeš nebo třeba Pavel "Mozilla" Klaban.Celý den se nesl v takovém kloidném a pohodovém nádechu. Od příprav s Ai, až po cestu na sraz. Pro nás to bylo super, protože z místa odkud jsme odjížději jsme to měli cca 7 minut. Což bylo super. Zase tak moc super nebylo už naše "bloudění" od tramvaje až do prostor Komunitního Centra GreenPoint.
Nebála jsem se žádných ganků od enemy, protože jsem u sebe měla celý den svou vlastní Goth Annie a Tibberse ♥
Při příchodu jsme obdržely tašky s výtiskem časopisu Level a k tomu 2 malé BigShocky. Bomba, mohli jsme se zavlažovat. Stejně tak jako v tašce bylo lízátko, náramek od Shocku a gumová klíčenka.
Nehledě na to, že pro nás byl vrchol programu Herdyn a jeho autogramiáda ♥

Náramek "Wards save lives" jsme si s Ai chytli během jedné soutěže, kde se potom házeli náramky mezi lidi. A klíčenka (na které mám Blitze a Orianku a Ai zase Rumbla a Heimera) jsme si "chytly" (spíše nám byla podána) také po soutěži, kdy se klíčenky rozhazovali do davu :D A z toho jsem hrozně nadšená. ♥

Ano jsem z toho vypleskaná jak školačka, před prvním sexem! Ale prostě Herďa ♥ Držel mě za rameno :3 a já jeho za bok. OMG!!! Teď mi dejte chvilku aby jsem to rozdýchala. :D #HerdynArmy

Co se programu týče, to co jsme stihnout chtěly jsme stihly :D Fotky si udělaly a zbytek času jsme se jen poflakovaly.
Dost mi vyhovovalo, že tam nebylo tolik lidí, takže na Herdyna jsme si sedli pěkně dopředu!
Senshi a Charlien měli svůj workshop s autogramiádou, bohužel bylo tam kolem nich stále plno, tak mi přišlo zbytečné se tak cpát taky, vzhledem k tomu, že jsem malinká a stejně jsem přes ty dlouhány nic neviděla :D Ale nevadí kochat se jejich prací mohu i na sociálních sítích, ale naživo je to přece jen jiné. :)

Líbilo se mi jak se volný čas vyplňoval soutěžema a že se to prostě točilo kolem champů z lolka a tak. Jak nečekané, když to byl LOL sraz. Civil cosplayerů tam moc nebylo. Myslím jako random lidí, když pomineme takové známější jako je Germia a spol. Ale byla tam slečna s cosplayem na Basic Cait :) A přišla mi hrozně roztomilá.
Pak nějaká random týpka v plavkách na styl D.Va z Owerwatche.
A moje dokonalá Goth Annie ♥


Hrozně mě mrzí to, že jsem takovej hroznej stydlín a nebyla jsem schopná si dojít za všemi pro fotku. Takže jediné fotky, které mám jsou s Ai :D A pak jedna jediná s Joan, kterou jsme si odchytly v momentu, kdy byla sama :D Bože jak moc trapné jsme. A i ve chvíli, kdy jsem Ai fotila s Ketrin, jsem nebyla schopná žádné iniciativy, že by jsem chtěla fotku taky. Nemluvě o sledování z povzdálí Germii, Cherri a Psycho :D
Poor me...


Asi jediná věc co mě na tom dni štvala a pak i dost mrzela byla ta, že když byl 5v5 zápas mezi eSubou a Inside Games co komentovali Herdyn a Mozilla, tak byl v místnosti (sále) dost hluk a šum jak si lidé povidali a sdělovali si různé zážitky a tak, že nebylo komentování slyšet, či jen některá slova. Bohužel v tu dobu nás tam bylo dost, tak se to dalo čekat.
Hlavní je, že jsme viděly Herdyna, máme podpis (který už mám na svém čestném místě na zdi u počítače) a podpis a hlavně jsme si s Ai ten den hrozně užily.
Jak jsem říkala, pokud tohle byla naše rozlučka se svobodou, tak byla úžasná.

Nakonec jsme jeli domů se převléknout a jeli jsme ještě objíždět knihkupectví a levné knihy. A každá jsme si nakonec něco odnesly, ať už to byla kniha a nebo placky :D (Koupila jsem v levných knihách placky na svatbu 2x Rodina Ženicha a 2x Rodina Nevěsty, aby naše rodiče měli nějakou originální vzpomínku) ♥
Ani ta sprška nám v tom nezabránila. ♥ Také jsme se šly podívat do Hamleys, jak jinak. To je nutnost. :D


A v neposlední řadě patří Ai moje díky, že jsem díky ní měla možnost se na takovou akci podívat, jinak by jsem se tam asi nedostala, už jen protože by jsem tam neměla s kym jít.
Stejně tak jí moc děkuji, že přijela a mohla jsem se s ní zase vidět ♥ a také za to, že mě celý den krmila :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Anime x Manga

Anime 56.6% (73)
Manga 14.7% (19)
Oboje 21.7% (28)
Ani jedno 7% (9)

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 16. července 2017 v 14:33 | Reagovat

Je dobře, že sis to užila. :)

2 Nauesin Nauesin | Web | 23. července 2017 v 12:38 | Reagovat

Herdyn a jeho tvářím-se-na-všech-fotkách-stejně výraz k nezaplacení :D :D
LoLko nehraju, ale sdílím tvé nadšení XD

3 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 11. srpna 2017 v 17:52 | Reagovat

Hej to vypadá dost zajímavě. :-)

4 Elyrose Elyrose | Web | 28. srpna 2017 v 23:42 | Reagovat

Hneď by som tam šla :-O league je moja srdcovka trošku závidím :D. Muselo to byť zaujímavé keď ste si tam dávali aj zápas a niekto vás sledoval :3.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.