Chtěla by jsem být princeznou.

25. dubna 2017 v 14:42 | Black* Rock Shooter |  Střípky Života
A alespoň ten jeden den jako princezna si užiji.
Jinými slovy, přípravy se dávají do pohybu. Řeší se potřebné věci, ohledně hostů a dopravy, což jsem ráda máme vyřešeno, aut bude dost. :) Dále takové maličkosti jako jsou pozvánky, dort a koláčky.
No, nikdy by jsem si nepomyslela, že toho je tolik co zařizovat dokud jsem se do té situace nedostala.
Ovšem to co je na tom všem pro ženu nejkrásnější a nejlepší už mám za sebou.
A tím myslím vybírání a zkoušku šatů.
Protože Praha je v tomhle dosti předražená s mou milovanou Irenkou (z předešlého článku moje milovaná nevěsta), její mamkou a mojí milovanou mamkou jsme 18.4. vyrazili vstřít dobrodružství cestou do Žernova.
Je to opravdu úžasná žena. Milá, ochotná, vtipná. Byla jsem dosti nervózní jak to bude probíhat, strach že se mi nějaké šaty co mi vybere nebudou líbit. Ale co si budeme povídat nic takového se nekonalo. Ppravdu tam má krásné šaty, ví po čem sáhnout. Nestalo by se mi že by se mi nějaké nelíbili.
Prostě se vyzná, co komu sluší, kdo má jakou veliskot.
Jen prostě moje nevýhoda byla v tom, že jsem celkem vysoká, ale hubená, proto jsem si nemohla vybírat vyloženě takové co bylo krásné, protože moje velikost jaksi byla krapet nedostupná. Ale i tak tam byla spousta dalších, které byli krásné a které jsem si mohla vyzkoušet.
Opravdu to bylo úžasné. Jak zážitek během cesty, tak celkově i zkouška těch jejích úžasných šatů.
Hodně jsme se nasmály.


• Celkově jsem si zkoušela 6 šatů. A mezi nimi byli i ty moje princeznovsky vysněné.
Většinou se říká, že nevěstu neokouzlí první šaty co uvidí a co si vyzkouší, ale v mém případě to bylo právě opačné.
První šaty co paní Eva připravila byli úžasné, naprosto jsem se do nich zamilovala na první pohled! Opravdu ♥
Už od té chvíle jsem byla rozhodnutá, že prostě tyhle chci.
I tak jsem zkoušela i ty další, člověk nikdy neví.
I tak moje rozhodnutí bylo jasné.
Bohužel už jen z toho důvodu, že přítel občas sleduje můj blog, ty moje vybrané neukážu, to až později z fotek ze svatby. Ale jsem z nich nadšená, už se těším až si pro ně pojedu a v ten den si je obléknu.
♥ A nejšťastnější jsem byla když paní Eva řekla, že žádná nevěsta přede mnou co si je zkoušela je nezapnula, byla jsem první! A také je jako první nevěsta budu mít na své svatbě. Takže premiéra jak pro mě tak pro šaty. ♥

• Další šaty které jsem si zkoušela, byli také krásné.
Ty jsem si vyhlídla už na jejích stránkách a tajně jsem doufala, že mi budou a těšila jsem se až je vyzkouším. Neskutečně moc se mi líbila červená květinová výšivka na korzetu a to jak se sukně v polovině stehem rozšiřuje. Zase nevyhodou pro mne byl korzet. Nejsem si moc jistá tím, že si někde nesednu a on mi vršek nesjede. Ovšem vyzkoušet jsem si je musela. Bohužel byli na zip nikoli na šňerování, a proto mi byli větší. Kupodivu paní Eva říkala, že by nebyl problém je na šněrování přešít aby mi byli. To mi zase přišlo zbytečné vzhledem k tomu, že jsem v šatech měla jasno.
Stejně moc jako výšivka se mi na těchto šatech líbila vlečka, která bohužel asi není vidět.

• Další v pořadí byli šaty, které sem na stránkách viděla, ale nebyla jsem si jimi jistá, ovšem při zkoušení si mě také dostali. Nejde si na nich nevšimnout krásného a jemného zdobení, které má svoje kouzlo. Tyto byli na šněrování a opravdu jsem se v nich cítila dobře i se mi líbili více než na fotkách ze stránky. Nakonec je pravda v tom, že fotky nejsou vždy takové jako v reálu. Hodně se mi líbil materiál, bylo krásně jemné a příjemné na dotek, ale nebyli ani tak moc princeznovské jako by jsem si přála, hrozné klišé. A zase korzetovky. Ale líbili se mi.
↑Všimněte si postoje mojí mamky ↑ xD

• Další šaty v pořadí 4 co jsem si zkoušela byli trochu jiné než jsem si dosud sama vybírala a představovala, ale měli svoje kouzlo. Tentokrát 2 varianty jak je mít, jako korzetovky, na to ale jaksi nemám přednosti a nebo s ramínky. U těhle se mi moc líbil styl sukně jak je skládaná a místy nabíraná. Stejně jako předchozí byli opravdu příjemné na dotek.
Bohužel tyto jsem na stránkách nenašla.
↑ Při této zkoušce padla hláška mamky "Víš o tom, že ty kozy jsi neměla nechávat doma, ale měla sis je na zkoušku vzít sebou?" ↑ Proto, ten můj debilní výraz.

• V pořadí 5 šaty byli krémové s krásnými kamínky a dělali úžasný dekolt, který vynikal i na mě. Ovšem když jsem se podívala do dekoltu vypadalo to zvláštně a nepřirozeně. U těchto musíme brát s rezervou šukni, protože jsem měla větší obruč než by se k nim hodila, ale nechtělo se nám to sundavat a zase oblíkat, protože co si budeme povídat oblíkat se do toho není vůbec jednoduché. Líbil se mi kamínkový detail kolem pasu a vršku. Jen jak říkala paní Eva já by jsem potřebovala krapet zkrátit ramínka. Stejně jako většina šatů i tyto bylo velice jemné, ale jiným způsobem, než předešlé šaty, nedovedu to popsat.

• A poslední šaty, které jsem měla na sobě byli jednoduché, také jsem si je na stránkách paní Evy vyhlédla a hrozně jsem si je chtěla zkusit, ale u nich byl jeden problém, byli na menší slečnu a proto mě byli krátké, maximálně by jsem je mohla mít s menšíma botama a nebo bez obruče. Opravdu můj pohled mluví za vše. Jinak byli velice krásné a sladké, takové polo princeznovské co jsem tak nějak hledala. Ovšem tady se ukázalo že i když nejsem nějaký obr, že jsem větší xD Hodně se mi líbila výšivka kolem pasu. Byla jemné, nijak přeplácaná. Přece jen v jednoduchosti je krása.


♠ Za všechny fotky moc děkuji mé Irence. Stejně tak oběma maminkám za podporu, pomoc při rozhodování i za jejich názory. Pané Evě, za její čas s námi strávený, za pevné nervy se mnou a mou postavou. Opravdu pro ní muselo být složitější hledat šaty pro mě, než pro nějakou jinou nevěstu.
Jsem moc ráda, že jsem tam všechny ženský měla, hlavně Irenku.
Ač se to nezná i zkouška šatů je vyčerpávající, třeba první šaty na fotce byli velice těžké a hůře se v nich chodilo.
Po tom co jsem vyzkoušela poslední šaty jsem si nakoce mohla zase obléknout ty co jsem si vybrala, aby si maminka obšlehla to, jak mě do nich obléknout v ten velký den. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nagis Nagis | Web | 25. dubna 2017 v 16:46 | Reagovat

Vyřizovat svatbu je vždycky hrozně těžké , vím o čem mluvím :'D Každopádně šaty pěkné a jsem zvědavá jaké sis nakonec vybrala. Z fotek se mi na tobě nejvíce líbí první dvoje. Jinak chtělo by si to text po sobě přečíst máš tam dost hrubek. Držím palce ! ;)

2 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 25. dubna 2017 v 21:55 | Reagovat

[1]: Z vlastní zkušenosti vím, že není dobré si to po sobě zkoušet opravovat. Protože by jsem tam těch chyb udělala ještě víc.
A gramatiku na blogu fakt neřeším :D Nemá cenu se tím zabývat pokud to není fakt nějaká hrozná hrubka typu "vYdět" a podobně :D

Jinak ale moc děkuji za tvůj komentář a názor, kupodivu fotky jsou řazeny tak jak jsem si šaty zkoušela a i tak jak moc se mi líbí :D Až mi to přijde jako hodně vtipná náhoda :D

3 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 26. dubna 2017 v 12:50 | Reagovat

Ty první mi přijdou takové nejzajímavější, i k tvé barvě vlasů, ale věřím, že ty, co sis nakonec vybrala, budou fakt extra třída. :) Držím palce a budu se těšit na fotky. ^^

4 Blackie✰ Blackie✰ | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 22:42 | Reagovat

[3]: Opravdu neskutečně moc mě štve, že se nemohu pochlubit těma svýma vysněnýma princeznovskýma :D
Ale moc děkuji za tvůj milí komentář ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.