Seznamte se. Pandora Landon

18. srpna 2016 v 13:46 | Black* Rock Shooter |  The SIMS 3
Již dlouho dobu připravované, plánované a slibované.
Ovšem stále jsem se k tomu nemohla dokopat xD
To je všem jasné. Už to tu zase umíralo. Jak nečekané.
Ale znáte to, práce, práce a zase práce. A když je volno je člověk rád, že nemusí bejt doma.
(Pochopeno - Pokemon Go - nemůžu sedět doma) :D
Kino (Suicide Squat ♥), Zoo (Kigurumi Power) a spousta dalších činností.
Ale nebudeme to dále protahovat a jdeme na to.


Tak toto je Pandora. Pandora Landon.
Pro přátele PanPan, Pan ale nikoli Pandorka. Zdrobněliny nikoliv. A pro nepřátele PANDORA!
Podle někoho je její jméno jen hloupím vtipem jejích rodičů. Ale pokud ji někdo zná delší dobu dojde mu, že jako slavná pandořina skříňka i PanPan má svá tajemství.
Jednoduše řečeno je to dívka jako každá jiná. Ze svého teen období se již dostala a je mladá dospělá. I když to nerada přiznává je velmi dobře finančně zaopatřená, jelikož její otec byl starosta města a matka vážená doktorka.
Její rodiče nesnášely její styl. Modré vlasy vyčnívající z davu, potetované části těla, které jsou vidět. Piercing. Divné čočky. Vyzývavé oblečení a koketní chování.
Ovšem Pandora byla jen škatulkována a proto se rozhodla pro velký krok. Opustila město kde vyrůstala, opustila rodinu a přátele aby začala úplně nanovo. Aby se nevědělo, že je to ta jejíž otec je starosta.


Rozhodla se, že se přestěhuje do Isla Paradiso. Snové místo. Moře, krásní chlapy. To bylo to po čem PanPan toužila celý život. Žádné 4 zdi co by ji jen omezovaly.
A tak to udělala. Hned jak se zabydlela si vyzkoušela a okamžitě zamilovala potápění. Bylo to kouzelné a nové místo, kde i když byla sama si sama nepřipadala.
Možná že kdyby chtěla, dotáhla by to daleko v tomto odvětví. Ale k čemu, zaopatřená byla tak si chtěla jen užívat. Občas měla i sny, že je mořskou pannou a nepotřebuje nic co by jí umožňovalo dýchat pod vodou. Už jako malá měla velkou představivost a věřila na bájné bytosti. Jen si to představte, ty možnosti.


Netrvalo to dlouho a i v Isla Paradiso byla PanPan hned známá a oblíbená. Ovšem ne tak jak na to byla zvyklá. Pro místní lidi byla novou tváří, jak se říká, čerstvím masem. Navíc dívka jejího kalibru se jen tak nevidí. Ničeho se nebojí, ničemu se nebrání, je s ní zábava a je pro některé muže přitažlivá.
A muže má ráda. Do oka jí padl Seth. Muselo to být nad slunce jasné, svalnatý, potetovaný a oblíbený. Každá dívka by se za ním otočila a to byla pro Pandoru výzva. Upoutat na sebe jeho pozornost a jak se říká omotat si ho kolem prstu. A věřte tomu netrvalo to dlouho terčem jeho pozornosti se opravdu stala.


Stačila jen jedna nevinná domácí party u bazénu a už to bylo. Padli si do oka. Podobný styl, názory, oblíbené věci. Navíc Pandora měla pro Setha jisté kouzlo, co ho k ní přitahovalo, možná ty vlasy nebo to jak byla společenská.
Ale jak se o Sethovi vědělo, není to typ na dlouhodobí vztah a to jak se ukázalo Pandoře vyhovuje.
Užít si a odkopnout.
To bylo její heslo, kterým se řídila. I když věděla, že se jí to jednou může vymknout z ruky.
Kupodivu jak se ukázalo ani Sethovi to nijak nevadilo. Přece je léto a nikdo se nechce vázat, ale jen si užívat dokud to jde.


Jak se ukázalo táhlo je to k sobě víc a víc. A proto se spolu setkávali stále častěji a častěji. Bylo jen málo nocí co netrávili spolu i když si to neradi přiznávali táhlo je to k sobě i trochu jiným způsobem. Sethovi se líbilo jak je PanPan tajemná, jak mu o sobě neříká všechno a přesto on o ní všechno vědět chtěl i kdyby to bylo něco co by se mu nelíbilo.


Nikdo si neodvážil o nich tvrdit, že jsou pár. Neuneslo by to spousta dívek z Isla Paradiso. Pandora zase netvrdila, že je Seth její, ale ta představa, že by noc trávil s někým jiným jí lámala srdce na miliony kousků.
Přitom ona sama když nebyla s ním byla s někým jiným. Kdo by nechtěl mít poměr s milovníkem večírků a pracháčem ostrova. Pandora se brzo stala známou na celém ostrově, ovšem nikoli tak jak by chtěla. Ale přiznejme si to, pokud vás lidé potkávájí stále s někým jiným jak to asi vypadá?


I přes to všechno na ni ale Seth nezanevřel, protože i on má svou minulost, svoje tajemství co se vztahů týče. Možná mu nějaká žena zlomila srdce a proto už má opačné pohlavý jen na chvilkovou známost a nechce se spálit znova. A možná tajně doufá, že se Pandora změní a budou spolu tak jak si to několikrát tajně představoval když byl s ní.
I když jejich vztah je založen na kamarádství s výhodama, jemu už to nestačí.


Dlouhé večery doma sama tráví Pandora čtením svých oblíbených knih. I když na to nevypadá miluje čtení. Kdo by to do ní řekl, že? Nebo jako většina sedí u počítače a chatuje, vytváří si profil na internetové seznamce. Dělá cokoliv jen aby nemusela myslet na to, kde je Seth a co dělá, či s kým to dělá.
Nechce si to přiznat, ale asi ho miluje. Ale nechce ani aby se opakovalo to co se již stalo. Vždy jen utíká před svou minulostí nechtíc opakování. Už bylo dost zklamaná. A možná je na čase zase nachvilku zmizet a přijít na jiné myšlenky. A k tomu se jí skvěle hodí výlet do Egypta.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Inu~ Inu~ | Web | 18. srpna 2016 v 15:50 | Reagovat

Jeej, dočkala som sa Simsíkuu ^^ Pandora je mi veľmi sympatická, je ako osoba ktorú ľúbim a mám s nou asi taký vzťah, ako Pandora so Sethom ~ škoda len, že ja na výlet do Egypta aby som prišla na iné myšlienky neviem ísť :'D Každopádne, je krásna, fotky sú krásne, so Sethom sú spolu zlatí a teším sa na pokračovanie :3

2 Awkward. 。◕‿◕。 Awkward. 。◕‿◕。 | E-mail | Web | 19. srpna 2016 v 11:14 | Reagovat

[1]: Děkuju, jsem moc ráda, že alespoň někomu se to líbí :) A kupodivu to jsou jen momentky ze hry, žádné pózy nic a i tak se to vyvedlo :) Příště bude její dovolená. A možná by jsem z toho mohla udělat menší sérii aby jsem to tu trochu oživila :) Děkuji! ♥

3 Ai Eater no Kuroyake Ai Eater no Kuroyake | E-mail | Web | 23. srpna 2016 v 14:07 | Reagovat

Jee, konečně je to tady!~ Koukej hnedka pokračovat, Pánvička se mi hrozně líbí, s tou bych si dala říct i já :D
Btw výlet do Egypta? Vždyť tam chcípne, tahle doba není pro Egypt!

4 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 24. srpna 2016 v 11:05 | Reagovat

Slečna vypadá skutečně luxusně. >:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Just because you really like a character.
Doesn't mean you're going to cosplay them well.


Obrázky čerpám z:
DeviantArt
Zerochan
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube