V Podsvětí - Katy Evans

25. září 2015 v 14:00 | Black* Rock Shooter |  to Read

Název: V Podsvětí
Autor: Katy Evans
Počet stran: 320
Datum vydání: 2015

Děj:

Melanie vždy toužila po tom najít toho pravého muže, jenž ji bude milovat a chránit tak jako Remy Brooke.
Netušila, že Greyson King bude vším co hledala i vším co nikdy nechtěla poznat.
Když ale Melanie odhalí temná tajemství, která se před ní snaží Greyson skrýt, zjistí, že jejich první setkání za deštivé noci nebylo náhodné.
~
Milenec, přítel a ochránce - Greyson King je vším, co si kdy Melanie od muže přála.
Díky němu se cítí živá, díky němu má končně pocit skutečného zamilování a pocit, že pro někoho něco znamená.
Greyson ovšem moc často na celé dny mizí bez jediného vysvětlení. Když je s ní, říká že jí nepřinese nic dobrého. Když zmizí její sdrce krvácí.
Melanie odhaluje svět plný lží, temnoty, tajemství, mafie, jež se před ní snaží Greyson skrýt jak jen to jde.
Jediný, kdo jí dokáže ochránit je i ten, který měl být její skázou.
Muž, před kterým by měla utéct, muž který jí může zničit, muž jehož se obávají i v podsvětí.
Ale toho muže, ona bezmezně miluje.
~
Greysonův život byl plný utíkání z města do města aby ho nenašel ten, který mu dal život. A ten, který chtěl aby malý Greyson byl jako on. Zabiják, hlava podsvětí. Ovšem vše jednou přijde. Greyson zabil. Před zraky své matky a tím se tato děsivá jízda rozjela. Dostavil se seznam. Seznam těch co něo dluží a mafie to chce zpět. A Greyson aka Duch se o to musí postarat. Co je smutné? Že jméno jediné ženy kterou miluje je na tom seznamu a on je vykonavatel.
~
Melanie měla vždy spořádaný a spokojený život. Pravý opak od Greysona. Plno kamarádů, milé rodiče co jí milovali, druhou šanci žít na úkor svého dvojčete, i přesto je Melanie jedináček. Dává si za vinu to, že ona žije a její sestra to štěstí neměla. a tak dělá vše aby se zavděčila, jen po svém. Její život je plný večírků, alkoholu a známostí na jednu noc. Při jednm večeru s Brooke na zápase jejího manžela dostala Melanie nápad, že si vsadí na jeho vítězství, kdo mohl ale tušit, že neporažený Remy prohraje? A tak se rozjela hra, Melanie se stala dlužníkem samotné mafii. A toho osudného večera za děště, ho potkala, zamilovala se a měla ho stále v patách.
V této serii následuje:
Ve víru Rocku - Proč gothička Pandora nesnáší muže a odsuzuje lásku?

Můj názor:
Takhle kniha rozhodně není pro děti. 18+
Příběh o dokonalém životě, který není tak dokonalý. Plný mafie, násilý a tvrdého sexu. Jakmile to jednou zkusít už nemůžete přestat. Líbí se mi to, že i když je to ze série o Reemym a Brooke, že to není jen o nich. Ale ukazuje se i život jiných. Na oko dokonalý život, ale ve skutečnosti to je jinak. Jednou jí unesou ale je zachráněná. A pak jí to začne docházet. Melanie se chovala tak jak si myslela že se má chovat. Chtěla vynahradit své sestře že nemohla žít, proto se bavila dvojnásobně i za ní. I když tím svým rodičům ubližovala, ale byl to její únik od bolesti, od toho, že jí nikdo nemiluje, dokud nepotkala jeho. ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Just because you really like a character.
Doesn't mean you're going to cosplay them well.


Obrázky čerpám z:
DeviantArt
Zerochan
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube