Dear ....

30. října 2014 v 9:56 | Black* Rock Shooter |  Úvahy

Dear ex: Kdyby jsi mě miloval tak jak moc jsi mi to tvdil, byli bychom spolu, ale život jde dál a jsme šťastní. Nikdy jsi doopravdy nevěděl jaká jsem, protože jsi viděl jen to co jsi chtěl.

Dear self: Nikdy se nevzdávej toho co chceš. Když si za tím půjdeš dostaneš to. Miluj tak jako miluješ, buď taková jaká jsi a neměň se ani když to po tobě bude někdo žádat. Směj se, breč, křič, to všechno můžeš.

Dear dad: Děkuju ti za všechno co jsi pro mě udělal. Zážitky z dětství se nezapomínají. Jsi ten nejlepší jakého mám a nevyměnila by jsem tě za nikoho jiného.

Dear mom: Děkuju, děkuju a děkuju. Za všechno co pro mě děláš. Nemáš to se mnou lehké, ale netěžuješ si. Miluješ mě, jsem tvoje nejmladší. A ty jsi moje nejlepší, chybíš mi, když tě nemám u sebe, ale těším se na to až si budeme volat nebo až přijedeš. Jsi pro mě maminkou, nejlepší kamarádkou a i společnicí v těžkých chvílých :)

Dear crush: Ani nevíš, že existuju, ale já o tobě vím a to je to nejdůležitější.

Dear school: Mám tě na háku, nepotřebuju tě, je mi dobře i bez tebe !

Dear siblings: Jsem ráda, že vás mám. Jste ti nejlepší. Sice se i hádáme, ale kdyby jsem vás neměla byla by to nuda. Když jsem byla malá starali jste se o mě. Hráli jste si se mnou a měli jste mě rádi. Stejně jako já vás. Buďte takový jací jste !

Dear past me: Byla jsi malá holka co nic nevěděla a všechno pro tebe byla jen hra. Nevěděla jsi co od života čekat. Ale pak jsi se změnila a změnila jsi se k lepšímu. Nevracej se do minulosti a nebreč nad tím, co se stalo !

Dear first love: Byli jsme na základce a ty jsi to ani nevěděl. Byli jsme jen kamarádi, ale pro mě jsi byl něco víc a o to víc času jsme spolu trávili. Když jsi se to dozvěděl, byl jsi potěšen a trvalo to dlouho :)

Dear future me: Buď taková jaká jsi teď. Neměň se, protože už teď jsi silná a hrdá. Byla jsi slab, ale stala se z tebe silná holka a ještě zesílíš, protože se toho určitě hodně stane.

Dear best friend: Byla jsi tu pro mě, protože jsi věděla jaká jsem a jaká jsem byla. A ani to že jsem jiná tě neodstrašilo a byla jsi pořád se mnou. Věděla jsi o mě všechno a já o tobě taky. Ale pak se stalo něco smutného a mi jsme se už nikdy nesetkaly.

Dear future child: Buďte takový jaká jsem já nebyla. Buďte usměvavé malé děti co chtějí všechno znát a vědět, buďte vynalézaví a zvědaví :) Objevujte svět !

Dear person I hate: Pokud tě nesnáším mám k tomu svůj důvod a nikdo mi ho nevymluví. Zklamal/a jsi a to hodně a ne jen mě. Změnil/a jsi se ale k horšímu a už tě nezajímají ostatní a jejich názor, jen ty sám/a !

Dear person I love: Miluju tě z určitho důvodu a to se nezmění. Jsi můj vzor, moje inspirace a tak to zůstane !

Dear ex bestriend: Stalo se mnoho věcí a mi už nejsme MY ale jen ty a já :( Už nejsme spolu. Nemluvíme spolu, nesmějeme se a naše filmové dýchánky jsou taky dávno pryč. Ale pokud se to mělo stát stalo se. S tím nic neuděláme, naše cesty se rozešly a lidé v našem životě se změnili.

Dear people who hate me: Nenáviďte mě, protože jsem udělala spoustu chyb. Spousty teré nevrátím a které se nedají odčinit. Ale pokud vám to uděá radost jen do toho. Jen mě nesrazíte na kolena, protože jsem silná holka a nic si z vás nedělám.

Dear boyfriend: Prosím vydrž to se mnou ještě nějakou chvíli. Vím, že to máš těžké, ale je to alespoň sranda ne? Umím milovat a jsem ráda, když jsem tebou milovaná. Nechci o tebe přijít a chci aby to zůstalo tak jak to je, nebo bylo lepší a lepší ^^ Protože povídání si s tebou pozdě v noci když už máme spát je to nejlepší ~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Just because you really like a character.
Doesn't mean you're going to cosplay them well.


Obrázky čerpám z:
DeviantArt
Zerochan
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube