Říjen 2014

Akame ga Kill! - RECENZE

31. října 2014 v 17:00 | Black* Rock Shooter |  Akame ga Kill!
"V boji dvou uživatelů Teigu vždy přežije jen jeden. Je to náš osud."

Rok vydání: 2014
Žánr: Akční, dobrodružné, fantasy, gore, podle mangy, tragédie
Počet epizod: 24
Manga online: ZDE

Děj:
Tatsumi je venkovský klučina a schopný bojovník, který se rozhodl hledat štěstí v hlavním městě. Jeho cílem je dostat se do armády hlavního města, aby mohl zaopatřit svou rodinu a ta se neměla už nikdy špatně. Hned první den potká dívku Leone, která mu nabídne pomoc dostat se do armády. Ovšem kdo by čekat, že osoba jako ona ho jen sprostě využije.
Tatsumi se sám přesvědčí, že v temnotě noci se dějí hrozné činy a zkorumpovanost mocných nezná mezí.
Proti nim bojuje skupina profesionálních zabijáků "Night Raid" a shodou okolností se jim Tatsumi připlete do cesty.
A tím začíná jeho dlouhá cesta za svým cílem i když jinou cestou než měl v plánu.
Ovšem cesta zabijáka není lehká a proto potřebují speciální vybavení. Night Rain jsou jedni z mála, kteří k boji používají Teigu. Jsou to speciálně vytvořené zbraně. Když se střetnou dva uživatelé Teigu proti sobě, vždy přežije jen jeden a to ten silnější. Stejně jako války i tyto boje přinášejí oběti. O tom se Tatsumi sám přesvědčí, protože když už si myslí, že nemůže být hůř, přijde o jednoho ze svých přátel.
A když si myslíte, že nemůže být ještě hůř nastupuje na scénu Esdeath.

Navstevnost za minuly tyden (20.10. 2014 - 26.10. 2014)

31. října 2014 v 10:00 | Black* Rock Shooter |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.10. 2014 - 26.10. 2014) je:
Pondeli: 13
Utery: 15
Streda: 20
Ctvrtek: 24
Patek: 23
Sobota: 18
Nedele: 17

Celkem: 130

Páni ! Tak tohle mi vyrazilo dech. Neměla jsem v plánu zase přidávat návštěvnost ale ted jsem musela. Jde o to, že jsem se na blog vrátila nedávno a už je to návštěvnost přes 100. Nevím co na to mám říct. Jsem hrozně happy a jak na to koukám to, že jem se vrátila asi nebyl tak špatný nápad. děkuju moc všem !

Dear ....

30. října 2014 v 9:56 | Black* Rock Shooter |  Úvahy

Dear ex: Kdyby jsi mě miloval tak jak moc jsi mi to tvdil, byli bychom spolu, ale život jde dál a jsme šťastní. Nikdy jsi doopravdy nevěděl jaká jsem, protože jsi viděl jen to co jsi chtěl.

Dear self: Nikdy se nevzdávej toho co chceš. Když si za tím půjdeš dostaneš to. Miluj tak jako miluješ, buď taková jaká jsi a neměň se ani když to po tobě bude někdo žádat. Směj se, breč, křič, to všechno můžeš.

Dear dad: Děkuju ti za všechno co jsi pro mě udělal. Zážitky z dětství se nezapomínají. Jsi ten nejlepší jakého mám a nevyměnila by jsem tě za nikoho jiného.

Dear mom: Děkuju, děkuju a děkuju. Za všechno co pro mě děláš. Nemáš to se mnou lehké, ale netěžuješ si. Miluješ mě, jsem tvoje nejmladší. A ty jsi moje nejlepší, chybíš mi, když tě nemám u sebe, ale těším se na to až si budeme volat nebo až přijedeš. Jsi pro mě maminkou, nejlepší kamarádkou a i společnicí v těžkých chvílých :)

Dear crush: Ani nevíš, že existuju, ale já o tobě vím a to je to nejdůležitější.

Dear school: Mám tě na háku, nepotřebuju tě, je mi dobře i bez tebe !

Dear siblings: Jsem ráda, že vás mám. Jste ti nejlepší. Sice se i hádáme, ale kdyby jsem vás neměla byla by to nuda. Když jsem byla malá starali jste se o mě. Hráli jste si se mnou a měli jste mě rádi. Stejně jako já vás. Buďte takový jací jste !

Dear past me: Byla jsi malá holka co nic nevěděla a všechno pro tebe byla jen hra. Nevěděla jsi co od života čekat. Ale pak jsi se změnila a změnila jsi se k lepšímu. Nevracej se do minulosti a nebreč nad tím, co se stalo !

Dear first love: Byli jsme na základce a ty jsi to ani nevěděl. Byli jsme jen kamarádi, ale pro mě jsi byl něco víc a o to víc času jsme spolu trávili. Když jsi se to dozvěděl, byl jsi potěšen a trvalo to dlouho :)

Dear future me: Buď taková jaká jsi teď. Neměň se, protože už teď jsi silná a hrdá. Byla jsi slab, ale stala se z tebe silná holka a ještě zesílíš, protože se toho určitě hodně stane.

Dear best friend: Byla jsi tu pro mě, protože jsi věděla jaká jsem a jaká jsem byla. A ani to že jsem jiná tě neodstrašilo a byla jsi pořád se mnou. Věděla jsi o mě všechno a já o tobě taky. Ale pak se stalo něco smutného a mi jsme se už nikdy nesetkaly.

Dear future child: Buďte takový jaká jsem já nebyla. Buďte usměvavé malé děti co chtějí všechno znát a vědět, buďte vynalézaví a zvědaví :) Objevujte svět !

Dear person I hate: Pokud tě nesnáším mám k tomu svůj důvod a nikdo mi ho nevymluví. Zklamal/a jsi a to hodně a ne jen mě. Změnil/a jsi se ale k horšímu a už tě nezajímají ostatní a jejich názor, jen ty sám/a !

Dear person I love: Miluju tě z určitho důvodu a to se nezmění. Jsi můj vzor, moje inspirace a tak to zůstane !

Dear ex bestriend: Stalo se mnoho věcí a mi už nejsme MY ale jen ty a já :( Už nejsme spolu. Nemluvíme spolu, nesmějeme se a naše filmové dýchánky jsou taky dávno pryč. Ale pokud se to mělo stát stalo se. S tím nic neuděláme, naše cesty se rozešly a lidé v našem životě se změnili.

Dear people who hate me: Nenáviďte mě, protože jsem udělala spoustu chyb. Spousty teré nevrátím a které se nedají odčinit. Ale pokud vám to uděá radost jen do toho. Jen mě nesrazíte na kolena, protože jsem silná holka a nic si z vás nedělám.

Dear boyfriend: Prosím vydrž to se mnou ještě nějakou chvíli. Vím, že to máš těžké, ale je to alespoň sranda ne? Umím milovat a jsem ráda, když jsem tebou milovaná. Nechci o tebe přijít a chci aby to zůstalo tak jak to je, nebo bylo lepší a lepší ^^ Protože povídání si s tebou pozdě v noci když už máme spát je to nejlepší ~

Akuma no Riddle - RECENZE

29. října 2014 v 12:52 | Black* Rock Shooter |  Akuma no Riddle
"Zachránila jsem tě, protože jsem se přidala na tvoji stranu." - Azuma Tokaku

Rok vydání: 2014
Žánr: Dospívání, ecchi, podle mangy, podsvětí, tragédie
Počet epizod: 12
Manga online: ZDE

Děj:
Ichinose Haru je studentkou na soukromé dívčí škole. Ovšem po jejím životě prahne 12 nájemných vražedkyň, které se skrývají na škole. Projekt Černá Třída, je od toho aby oněch 12 nájemných vražedkyň a Haru byli spolu a mohli tak usilovat o její život. Ovšem každá hra má svoje pravidla.
Do dějů Černé třídy se nesmí zaplést ostatní studentky ani učitelé. O život Haru se smí usilovat pouze po předání karty, tím se dá najevo že hra začala. Dalším pravidlem je to, že vyzivatel (vražedkyně) má 48 hodin na to haru zabít. Pokud se tak nestane je z projektu vyloučena a nedostane svou odměnu. A co je odměnou? Ta jež se jí povede Haru zabít má možnost přát si vše na co jen pomyslí a vše jí bude splněno. Někdo to dělá aby se obohatil, někdo aby mohoml své rodině a někdo prostě proto, že chce přežít dalších pár let.
A pak je tu Azuma Tokaku. Je také jednou z těch jež mají za úkol haru zabít. Ale z určitých osobních důvodů se rozhodně, že tuhle hloupou hru hrát nebude a rozhodne se, že bude Haru chránit.

Internetová anonymita (3)

27. října 2014 v 15:27 | Black* Rock Shooter |  Povídky
Počet shlédnutí - 301.
Počet komentářů - 109.


Tate.
Tate. Ten nový.
Tate. Ten co jen sedí ve třídě a sleduje mě.
Tate. Ten tichý kluk.
To jméno mi vířilo hlavou. Tate Thompson.
Dvojíté T.
Už jsem věděla odkud vítr fouká. Všechno mi dávalo smysl. Ale...
Byl tichý, neupozorňoval na sebe a já jsem si ho nikdy moc nevšímala, ale on i mě všímal zřejmě dost. Proč on. Co má za lubem a co chce udělat? Jak to zjistil?
Stála jsem jako opařená na místě a pořád jsem ho sledovala.
To jak mu ty červené vlasy poletovali kolem obličeje, když foukl odzimní vítr.
Pohupoval se na dětské houpačce a nepřestával mě sledovat tak jako já jeho.
Nevěděla jsem co dělat.
Jít k němu a o všem si promluvit v klidu, beze svědků? Ale co když jsem se jen spletla a je to obyčejná náhoda? A nebo jsem se měla otočit a utíkat domů k mamince jako malá holčička?
Něco mi říkalo ať běžím domů, ale moje hrdost mi to nedovolila.
Odhodlaně jsem vykročila k němu.

Internetová anonymita (2)

24. října 2014 v 0:05 | Black* Rock Shooter |  Povídky
Počet shlédnutí - 221.
Počet komentářů - 90.

Když máte něco na čem vám záleží, nechcete aby se něco změnilo.
Od té chvíle co mi přišel ten email uběhla už nějaká doba.
Bála jsem se.
Bála jsem se toho, že přijdu o to co jsem si vybudovala.
Jak na internetu tak v normálním životě.
Bála jsem se. Proto jsem jen kontrolovala poslední článek na blogu, ale žádný jiný jsem nevydala. Co když ta osoba všechno prozradí. Nejhorší na tom je to, že se nemám komu krom své rodiny svěřit.
Nemám praktivky nikoho. Co to je za kamarády ve škole, když mě neznají.
A to všechno protože nechci aby mě poznali takovou jaká jsem.

Internetová anonymita

22. října 2014 v 14:45 | Black* Rock Shooter |  Povídky
Počet shlédnutí - 138.
Počet komentářů - 71.
Tak to byli moje začátky. Lidi říkají, že začátky jsou těžké, ale pro mě nebyli. Zakládala jsem si blog jako deníček. Nakonec se stal jedním z nejnavštěvovanějších blogů.
Byl to můj tajný koutek a pak o něm najednou vědělo tolik lidí.
Nikdo mě neznal.
Moje články měli hlavu a patu. Nutily lidi se zamyslet. A něco takového jste nenašly všude. Bylo to originální a zajímavé, dobře se to četlo. A stejně dobře se to psalo.
Ale kdyby moji návštěvníci věděli, kdo ve skutečnosti jsem, nevěřili by vlastním očím.
Ve škole jsem byla za tu namyšlenou fiflenku.
Dlouhé blond vlasy, dokonalý make-up, super postava, umělé nehty.
Ve svém normálním oblečení a podpadcích jsem rozhodně nevypadala jako intelektuálka. Pro ostatní a hlavně kluky jsem byla jen ta hezká slepička, co neví o čem vlastně mluví.
Měla by jsem nosit brýle, ale moc se za ně stydím, proto mám od základní školy čočky. I když brýle bývají lepší. Stydím se více věcí. Třeba přiznat se, že se nezajímám o módu a kluky, ale o jiné věci jako je psaní.
A kdo jsem?
Jsem Ramona.
Ne Mona, ale Ramona.

Layout (4.1) Aneb velký návrat ~

19. října 2014 v 18:42 | Black* Rock Shooter |  Laye Blogu
Dámy a slečny (pány můžeme vynechat, protože tu nejsou) ^^
Tímto článkem, dávám najevo, že jsem zpět. Nikdo to nečekal, ani já sama ^^ Nedalo mi to, musela jsem. Psaní a to všechno mi chybělo. Ovšem nebude to takové jako to bývalo. Nebudu mít tolik času na blog. Ale chci se mu věnovat. Co můžete očekávat, krom deníčkových zápisků? Samozřejmě povídky. To by jsem nebyla já. Navíc to je snad to jediné, co lidi sem přitahovalo. Stále se považuji za amatérského pisálka. Stále mě to baví i když jsem na to neměla moc času. Ale to by se mělo změnit. Takže, kdo je rád, že jsem tu zase? ~
Dnešek je velký den jak mím návratem, tak mým narozením. Ale to je jedno. To jsem se jen zmínila. Každý si to může přečíst. Měla jsem v plánu, že sem hodím hned nějakou povídku, ale nedostala jsem se k tomu. Proto Vám musí stačit toho info o mém návratu a nový layout.
Tento layout mi dělala kamarádka ♥ Oly-chan a musím říct, že se jí hodně povedl ^^
Zamilovala jsem si ho :))
Takže zapomeneme na moje časté změny layoutů :D a budeme doufat, že tento šukézní týpek tu s námi bude hodně dlouho ^^
Takže doufám, že jsem potěšila i Vás.
Budu se těšit na Vaši aktivitu ^^ ~

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.