How you Die Shio Usami Akira?

23. června 2013 v 19:53 | Black* Rock Shooter |  Vyzvedni si How you die?
V roce 2022 přišela na trh nová hra s možností přímo vstoupit do hry skrz Nerve Gear.
Jakožto vášnivá hráčka sis tuhle příležitost nemohla nechat ujít. Přihlásila jsi se do konkurzu na beta testera. A byla jsi vybrána jako jedna z 1000 uchazečů.
Kdo ovšem mohl tušit, že se stane to, co se stane.
Nerušeně jsi se doma lognula a hrála jsi, ovšem když jsi měla pocit, že to stačí, chtěla jsi hru opusti, ale nebylo zde nikde tlačítko log out. Hned si věděla, že něco není v pořádku. Nakonec jste byli všichni svoláni a bylo vám oznámeno, že musíte dokončit všech 100 úrovní jinak se nedostanete ven.
V tomto virtuálním světě vám to všem připadalo jako chvilka, ale ve skutečnosti měsíce ubíhali.
Stala jsi se velmi silným hráčem, stejně jako si se stala velitelkou své vastní guildy. Jako jedna z těch jste se společně dostávali stále dál a dál a za vámi ostatní zaostávali. Vaše guilda pro vás byla jako druhá rodina, jeden pro druhého byl schopen položit život. Hry se účastnil i podlý muž, ktermu by tvá smrt vynesla obrovské bohatství. Tvůj zesnulý otec vlastnil obrouvskou a vydělávající firmu, kterou ti odkázal. Ovšem kdyby jsi zemřela, veškerý majetek by padl jemu, jakožto jedinému poradci a vývojáři tvého otce. Že jsi beta tester nijak neskrýváš a pomáháš tak těm, co jim to moc nejde a už jen kvůli tomu jsi velmi oblíbená. Ve své guildě máš chlapce, který je tvá pravá ruka a vymýšlí s tebou válečné strategie, ovšem pro tebe není jen členem guildy, ale něco víc. Hledáš odvahu mu to říci.
Při jednom z dalších tažení proti vám stála jiná guilda, která chtěla vyhrát za každou cenu. Stejně tak i několik monster. Bojovali jste jak jen jste mohli a nakonec vás zbyla jen hrstka. Nebyla to vše vina, ale vina druhé guildy, která si nic nepromyslela a jen vám překážela. Nakonec když jsi chtěla ochránit své přátele vběhla jsi do rány monstra na vyšším levlu a zablokovala jsi jeho útok svým tělem. Jeho mohutný pařát pronikl tvým hrudníkem a ty jsi se i tak snažila je ochránit.
Nakonec jsi padla na zem, ostatní z posledních sil monstrum porazili a běželi hned k tobě. Bylo jasné, že je konec, životy ti velmi rychle klesli a nebylo návratu. Před tím, než jsi úplně zmizela jsi vyznala svou lásku svému milému a jmenovala jsi ho novým vůdcem guildy. Tvé tělo se nakonec rozpadlo na miliony pixelů.
Bohužel stejně tak i tvé reálné télo přestalo dýchat.
Pro všechny jsi byla hrdinou, protože jen díky tobě, dokázali hru dohrát.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coco Cherry Coco Cherry | Web | 23. června 2013 v 21:30 | Reagovat

wau nenachadzam slov :D aj ked som si ku koncu myslela ze to prezije vkutočnosti kedze to bolo iba v hre,je to skoda inak pekne napisane :D

2 Shio Usami Akira Shio Usami Akira | Web | 24. června 2013 v 19:51 | Reagovat

Jůůů :3 Zemřít v boji a jako hrdina je nejpěknější smrt jakou si kdo může přát. Děkuji :3 A ten obrázek se k tomu úžasně hodí .. :D

3 Lυkα Lυkα | Web | 24. června 2013 v 22:17 | Reagovat

to je tak smutny QDQ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Just because you really like a character.
Doesn't mean you're going to cosplay them well.


Obrázky čerpám z:
DeviantArt
Zerochan
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube