Červen 2013

Za SB pro Yuuki

28. června 2013 v 15:01 | Black* Rock Shooter |  Ode mě
A další dušičkou co se mi upsala, je Yuuki~
Upřímně, jsem za to ráda, ale nevím jak budu mít čas a náladu na to aby jsem pravidelně všechny obíhala a jak jsem psala několikrát hodlám obíhat jen když budu mít náladu a ne každej den z povinnoti ^^
Jinak Yuuki chtěla na diplom Pikachu~


Grafika 0.1

27. června 2013 v 7:14 | Black* Rock Shooter |  Obrázky
Etoo~ Hlásím se vám opět s nějakým článkem, ovšem tentokrát myslím, že je to něco lepšího než normálně. Hlavně vezmeme v úvahu to, že na grafičení nejsem nadaná a nemám potřebné programy :D
Přiznám se všechno dělám jen v PhotoScape :D
V noťasu jsem našla pár starších pokusí i těch novějších, ale na nic většího jako je úvodka na FB se zatím v tomhle netroufnu :D Jednou jsem si udělala úvodku na FB když jsem byla smutná a nějak mě to chytlo, mít tam něco co si sama udělam~ a tak jsem v tom začala pokračovat, když se mi chce :D
Ne vždy mam nápad nebo tak :D
Hlavně, chci se pochlubit, že i někdo jako já dokáže něco takového~

Hostitel (The Host)

25. června 2013 v 18:35 | Black* Rock Shooter |  to Watch

Název: The Host / Hostitel
Rok vydání: 2013
Žánr: Akční, dobrodružné thriller
Online: ZDE

Děj:

Brave 10 - RECENZE

24. června 2013 v 10:26 | Black* Rock Shooter |  Brave 10

Mladý, legendární ninja jménem Saizo Kirigakure, který nemá žádného pána a jen se potuluje jednoho dne narazí na kněžku jménem Isanami a zachrání jí život před nájemnými vrahy. Ona ho poté požádá, zda by jí nemohl doprovázet a chránit na cestě za mužem jménem Yukimura, za kerým jí poslali "její" lidé. Saizo nejprve odmítá, ale nakonec se podvolí a doprovodí jí, jenže nakonec je přemluven a zůstává jejím ochráncem i nadále. Stále si ale zachovává svůj chladný přístup, což se Isanami snaží změnit. Mezitím jsou na Isanami posíláni stále další a další ninjové, kteří mají za úkol jí přivést. Cílem všech jejích únscců a vrahů je její kámen na čelence, který je magický, ovšem reaguje pouze na pocity Isanami. Na jejich cestě se k nim nakonec přidá i Kamanosuke, chlapík připomínající ženu s občasnými zabíjecími chvilkami. Jehož velmi uuchvátil Saizo. Sanada má v plánu shromáždit 10 nejsilnějších ninjů, ovšem jeho záměry nejsou zcela jasné. Rukuro mu věrně slouží se svým okem, které si ddovede zapamatovat každou maličkost a stejně tak číst z mysl. Isanami je stále na útěku a pod ochranou Saiza a ostatních.
Anna, jedna z těch o ktrých si všichni mysleli, že je s nimi a pomáhá jim se nakonec vrátí na svou stranu a pokusí se Saiza a Sasukeho zabít.
Kdo a proč po ní tak touží? A co má v plánu Yukimura?
Je nějaký důvod, proč se snaží shromáždit ty nejsilnější ninji?


How you Die Shio Usami Akira?

23. června 2013 v 19:53 | Black* Rock Shooter |  Vyzvedni si How you die?
V roce 2022 přišela na trh nová hra s možností přímo vstoupit do hry skrz Nerve Gear.
Jakožto vášnivá hráčka sis tuhle příležitost nemohla nechat ujít. Přihlásila jsi se do konkurzu na beta testera. A byla jsi vybrána jako jedna z 1000 uchazečů.
Kdo ovšem mohl tušit, že se stane to, co se stane.
Nerušeně jsi se doma lognula a hrála jsi, ovšem když jsi měla pocit, že to stačí, chtěla jsi hru opusti, ale nebylo zde nikde tlačítko log out. Hned si věděla, že něco není v pořádku. Nakonec jste byli všichni svoláni a bylo vám oznámeno, že musíte dokončit všech 100 úrovní jinak se nedostanete ven.
V tomto virtuálním světě vám to všem připadalo jako chvilka, ale ve skutečnosti měsíce ubíhali.
Stala jsi se velmi silným hráčem, stejně jako si se stala velitelkou své vastní guildy. Jako jedna z těch jste se společně dostávali stále dál a dál a za vámi ostatní zaostávali. Vaše guilda pro vás byla jako druhá rodina, jeden pro druhého byl schopen položit život. Hry se účastnil i podlý muž, ktermu by tvá smrt vynesla obrovské bohatství. Tvůj zesnulý otec vlastnil obrouvskou a vydělávající firmu, kterou ti odkázal. Ovšem kdyby jsi zemřela, veškerý majetek by padl jemu, jakožto jedinému poradci a vývojáři tvého otce. Že jsi beta tester nijak neskrýváš a pomáháš tak těm, co jim to moc nejde a už jen kvůli tomu jsi velmi oblíbená. Ve své guildě máš chlapce, který je tvá pravá ruka a vymýšlí s tebou válečné strategie, ovšem pro tebe není jen členem guildy, ale něco víc. Hledáš odvahu mu to říci.
Při jednom z dalších tažení proti vám stála jiná guilda, která chtěla vyhrát za každou cenu. Stejně tak i několik monster. Bojovali jste jak jen jste mohli a nakonec vás zbyla jen hrstka. Nebyla to vše vina, ale vina druhé guildy, která si nic nepromyslela a jen vám překážela. Nakonec když jsi chtěla ochránit své přátele vběhla jsi do rány monstra na vyšším levlu a zablokovala jsi jeho útok svým tělem. Jeho mohutný pařát pronikl tvým hrudníkem a ty jsi se i tak snažila je ochránit.
Nakonec jsi padla na zem, ostatní z posledních sil monstrum porazili a běželi hned k tobě. Bylo jasné, že je konec, životy ti velmi rychle klesli a nebylo návratu. Před tím, než jsi úplně zmizela jsi vyznala svou lásku svému milému a jmenovala jsi ho novým vůdcem guildy. Tvé tělo se nakonec rozpadlo na miliony pixelů.
Bohužel stejně tak i tvé reálné télo přestalo dýchat.
Pro všechny jsi byla hrdinou, protože jen díky tobě, dokázali hru dohrát.


Za SB pro Coco Cherry

20. června 2013 v 12:29 | Black* Rock Shooter |  Ode mě
Tak a je to po dlouhý době zase tady.
Ozvala se CoCo Cherry, zda by jsem nechtěla spřátelit mno a já spřátelým moc ráda ^^
Její blog zaujme hned na první pohled o tom není pochyb :)
Výběr obrázku na diplom nechala čistě na mě, tak snad se jí bude líbit můj výběr~

Edííííík~ Jak jinak :3

How you Die Diza-chan?

18. června 2013 v 21:33 | Black* Rock Shooter |  Vyzvedni si How you die?
Mračna se stahovala a vypadalo to, že bude co nevidět pršet. Ovšem tobě to bylo jedno. Chtěla jsi jen jediné, vidět jeho. Toho, jež se měl postarat, aby jsi opustila tento svět, ale neudělal to.
Vzepřel se vůli svého kageho a své zemi.
I když jsi pro jiné byla démonem a hrozbou, měla jsi zemřít již dávno.
Sama jsi tenhle život nenáviděla, ale i tak sis ho užívala plnými doušky.
Pro své přátele a rrodinu by jsi položila i život, a to se ti stalo osudným.
Při jedné tajné schůzce se svým milím, jsi věděla, že se stane něco hrozného.
Jelikož o vác nikdo nevěděl, dopřávali jste si klidu. Ale opravdu o vás nikdo nevěděl?
I Daichi měl špatné tušení. Něco se stane.
Během chvilky jste byli obklíčeni ninji. Bude to váš konec a nebo přežijete a utečete spolu. Prvním cílem jsi byla ty a tvůj démon zapečetěný v tobě. Daichi bojoval jak jen mohl, aby tě ochránil tak jak slíbil. Stejně tak jsi bojovala až do padnutí i ty. Když už to vypadalo, že vyhrajete a budete volní, ze zálohy na Daichiho vyběhl ninja doteď schovaný v temnotě. Věděla jsi co musíš udělat ! zachránit ho i za cenu vlastního života.
Neváhala jsi ani na vteřinu a vypustila jsi svho démona a na poslední chvíli svého milého doslova vyrvala ze spárů smrti. Ovšem úmluva s tvým démonem byla jasná a on nyní chtěl ven.
Byla to pro něho perfektní chvíle, když jsi byla slabá.
Tím jak se od tebe snažil odpoutat z tebe doslova vysál poslední zbytek chakry a životní energie.
Nechtěla jsi odejít, ale věděla jsi, že je tvůj čas. Než jsi padla na zem pohladila jsi Daichiho po tváří, podívala se mu do černých očí a usmála se. I když jsi umírala, bylo to s úsměvem.

Navstevnost za minuly tyden (10.6. 2013 - 16.6. 2013)

18. června 2013 v 21:03 | Black* Rock Shooter |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (10.6. 2013 - 16.6. 2013) je:

Pondeli: 27
Utery: 17
Streda: 16
Ctvrtek: 19
Patek: 9
Sobota: 16
Nedele: 13

Celkem: 117

Ano dlouho to tu nebylo ^^
Za dobu mé neaktivity mi chodila návštěvnost stále, ale myslím, že není potřeba jí dodatečně zveřejňovat :D Klesla až na + - 55 lidí za týden :D

Rozhovor s blogerem: TiaMADvoice

12. června 2013 v 8:13 | Black* Rock Shooter |  Rozhovory
A je tu další rozhovor, na který jsem se moc těšila ^^
Vyzpovídala jsem Tiu ~
Je to hrozně milá, charismatická a přátelská osoba se zálibou v grafice, ale to každý, kdo zná její blog moc dobře ví ^^
Byla jsem hrozněráda, když s rozhovorem souhlasila :)
Taky jsem se těšila až to konečně zveřejním :3

Atashinchi no Danshi - RECENZE

8. června 2013 v 19:42 | Black* Rock Shooter |  to Watch

Název: Atashinchi no Danshi
Rok vydání: 2009
Žánr: Komedie, romantika
Počet dílů: 11
Na stažení: Uložto

Děj:

Obrázky čerpám z:
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube

Články na Téma Týdne, Úvahy, povídky a recenze spadají pod Autorská práva.