Rozhovor s blogerem: Kayo & Lena

30. července 2012 v 11:27 | Black* Rock Shooter |  Rozhovory
Tentokrát jsem si na mušku vzala jedny z mích prvních SBéček~
Tyhle holky jsou pro mě taková ta srdcová záležitost.
Hodně si s nimi rozumím, jejich blog miluju kdyby ho jednou náhodou zrušily, byl by to můj konec ^^~
Obě jsou aktivní i když každá trochu jinak.
Obě jsou veselé a prostě osoby podle mého gusta~
A teď se něco málo dozvědět o Kayo a Leně z blogu finalfantasyfanclub.blog.cz1) Tak na začátek, jak se máš?
Kayo: Ahoj, mám se celkem dobře. Sice jsem naštvaná, že jsem nemohla na Advík, ale člověk hold nemůže mít vše a tak se musím spokojit s vědomím, že příští rok bude znovu. A já se na něj rozhodně nějak dostanu!!
Lena: Mám se skvěle :-D Každý den vstávání mezi 11 až 12 a pak na "snídani" xDD Potom razím ven s Kayo a přijdu až večer xD Potom nějaké ty věci na PC a pak do hajan xDD Pro mě ideální podmínky xDD

2) Pokračujme s tím, že by jsi nám o sobě něco řekla?
Kayo: Těžké...Možná začnu povahou ať to máme popořadě. Jistě všichni vědí, že jsem Yaoista a Animefil. Málo lidí o mě ví, že jsem lajdák, flegmatik ,šílenec, když se to vezme kolem a kolem jsem taky hrozně úchylná a pokud jde o něco vážného tak šílený nervák. Kruci... to jsou samé špatné vlastnosti. Takže asi dodám, že jsem mírumilovný člověk s výbušnou povahou, co nesnáší děti a miluje zvířátka. Je mi 17 let a měřím kolem 178 cm. Žiji kousek od Náchoda směrem k Orlickým Horám. Moje rodná vesnice se jmenuje Česká Černá "Že jste o tom nikdy neslyšely??? jo to mi říkají pořád." Trpím nedostatkem kamarádů a asi miliardou nemocí od alergie na všechno, včetně zvířat a čokolády, až po špatnou funkci některých orgánů a to hlavně mozku, jinak bych nikdy nemohla být takový blázen. XDD
Lena: Podle spoluadminky Kayo jsem hyperaktivní,uječená,vyšinutá malá pravá blondýnka xDD S čímž musím naprosto souhlasit xD Ale jsem i mírumilovná,chápavá a obědavá ke všem,co mám ráda :-) Mám ráda přirodu,které mám všude kolem opravdu hodně a bez ní bych to asi nepřežila xDD Takže mě ve městě nehledejte xDD Ještě mám ráda zvířata,anime a mangu(samozřejmě),fantasy a sci-fi filmy,rozotmilé vecičky a plyšáčky,jahody,hry Laru Croft a dál už asi nic moc :-/ To je asi ve "zkratce" vše :-)

3) Bloguješ dlouho? Popřípadě jak jsi se k blogu dostala?
Kayo: Bloguji přesně od 29.09.2009. V blogerském světě asi středně dlouho. Rozhodně jsem překonala hranici 2 let ve které umírá většina blogů. Dostala jsem se k tomu takovým opravdu zvláštním způsobem. Byla jsem zrovna na dovolené a tam jsem se dívala na Ben 10...ehm... jo vážně, a jednou po něm dávali Final Fantasy. A zde moje první Anime láska Claud a Vincent. Okamžitě jsem se s tím svěřila kamarádce Luise a ta mi řekla, že to taky viděla…vypukla FF Mánie a pro tento účel později Luisa založila blog. Když jsem přijela domů, nakreslila jsem si mimo jiné portrét Clauda a potom ho vzala do školy a jedna kamarádka mi řekla, že vypadá jako Naruto. Hledala jsem slovo Naruto na Google a tadá... Moje první anime! Tak se z blogu o Final Fantasy stal blog o Anime a soutěžení mezi kamarádkami z něj udělalo blog o Grafice, Anime a Final Fantasy.. XDDD
Lena: Bloguju něco kolem roku už přesně netuším x(( K blogování mě dostala Kayo potom,co odešla tehdejší adminka Nikolka :-*(moje sestra) a Kayo potřebovala pomoct s obíháním atd :-) Tak jsem se jí nabídla a mím posláním na blogu je obíhání SB,což se přiznám,někdy flákám,ale snažím se :-) Určitě mnoho blogerů zná tu nechuť obíhat nebo komentovat :-)

4) Zajímalo by mě jaké blogy pravidelně navštěvuješ a jací jsou blogeři, kteří tě třeba inspirují?
Kayo: Moje odpověď na toto, tě asi moc neuspokojí, navštěvuji blogy, které mám v SB. Nic víc, nic míň. Blogy co mě inspirovali, již skončili, to bylo hlavně v období mích začátků, kdy jsem obdivovala každý blog co měl návštěvnost nad 40, teď se snažím si svůj blog vést po svém a nerada vykrádám nebo se jen inspiruji někde jinde. Ale přece jen dva blogy co mě asi nakopli do mého blogování uvést mohu. Zaprvé je to http://nejsvetalagaesie.blog.cz/ - Na tomto blogu jsem se poprvé setkala s úžasnými a zábavnými povídkami a nedlouho potom jsem začala psát i já. Řekla bych, že teď na tom nejsem nijak špatně, ale spisovatel ze mě asi nebude. No a zadruhé je to http://eruin.blog.cz/ - Miluji její grafiku a myslím, že ze začátku mých výtvorů byla můj vzor. Možná to trvá až do teď, že se jí v hloubi duše snažím vyrovnat.. no asi se mi to nedaří tak jak bych chtěla.
Lena: Dobře,tak já je prásknu xDD Jsou to Nire & Vio :-) Mají úžasný blog a čtu všechny jejich mangy xDD Podle mě jsou úžasné,že s tím mají vůbec trpělivost xDD
Jinak navštěvuju ráda všechny naše TOP SB :-) A i některé normální :-)

5) Co ty a grafika? Jste kamarádi?
Kayo: Myslím, že jsem se o tom už zmínila, ano jsme. Ráda něco tvořím, ale řekla bych, že mi to ubírá čas vyhrazený pro žití, takže dříve či později s tím asi pomalu skončím. Do té doby doufám, že se dostanu na takový Level jak jsem vždy toužila!
Lena: Ne nemáme se rádi xDD

6) Jaký máš vztah k anime a jaké bylo tvé první?
Kayo: Mé první anime bylo Naruto na které se již nedívám. A jaký mám k Anime vztah? Miluji ho! Není to jasné?? Nevím, jak bych bez něho mohla být, uvolňuje moji napjatou náladu a rozveseluje mi dny, kdy mám depresi. Beru to jako, nevím asi jako svůj koníček a život. Občas je to divné a cítím se i já divně. Hlavně když se o tom chce bavit někdo z mé třídy, kde jsou "Dnes již" pouze normální lidé. Líbí se mi být nenormální, a řekla bych, že i v některých ohledech to je lepší. Jsem snílek a přesně takový také vedu život.
Lena: Miluju anime xDD Popravdě už ani nevím :-/ Buť to bylo anime Vampire Knight nebo Full metal Panic! Na oboje anime se vždy ráda podívám znovu :-)

7) Máš oblíbený žánr?
Kayo: Nemám oblíbený žánr Anime. Miluji anime, co jsou nápadité, s dobrým dějem a pěknou kresbou. Mají něco do sede a nenudíte se ani u jediného dílu. Pokud bych ale měla vyhradit žánr, přes který u mě nejede vlak tak to bude Yuri a takové ty typické slaďáky kde celé anime řeší jen vztahy, kdo s kým, kdy a jak. Proč a při čem. A že nemůžou, že se to nesluší. Nebo, že on už dívku má, nebo pane bože on mi dal pusu, on líbá jinou, miluje mě ještě???Naštěstí jsem na tak hrozné Anime ještě nenarazila, díky bohu, protože to bych nestrávila. A Yuri, protože jsem ještě nikdy nenarazila na dobré, přijdou mi takové povrchní, hlavní hrdinky jsou většinou kozaté pipky a děj nic moc. Zase na druhou stranu pokud je v nějakém anime nádech do Yuri, tak mi to nevadí. Pokud má dobrý děj.
Lena: Většinou koukám na komedie,fantasy a Yaoi xD

8) Ty a yaoi, jak to u tebe je?
Kayo: Heh... Další věc co miluji. Na všechny způsoby, ale pozor, nemám ráda tvrdé Yaoi. Opravdu, příběh kde spolu souloží od začátku až do konce není nic pro mě. To je dle mého naprosté poskvrnění Yaoi. Nechápu lidi, co se dívají právě jen na takové Yaoi. Spíš mi to připadá jako by si sami sobě, nebo svému okolí museli něco dokazovat a zvolili si k tomu opravdu dost blbý způsob.
Lena: Miluju *.* Stačí? :-D

9) Uvažovala jsi někdy, že by jsi blog zrušila?
Kayo: Asi tak milionkrát. Pokaždé mě do toho dostala myšlenka toho, že jsem nad články a vším tím spojené, proseděla takové hodiny a hodiny svého života a jen tak to vymazat?? Ani náhodou, blog už spíš beru jako své dítě. Možná někdy skončí, ale všechno někdy končí, ať chceme nebo ne, i kdyby to po mě někdo převzal, nikdy k tomu nebude mít takový vztah jako já. A než aby někdo ničil moji práci a odkaz to ho radši zruším!
Lena: Ne xDD

10) Co si myslíš o spoluadminech?
Kayo: Spoluadmini. No moje první myšlenka je asi taková to. "Cože?? já nějaké mám a jestli jo co tam proboha dělají...asi hovno, přidání článku jednou za půl roku opravdu není blogování." Druhá myšlenka je. "Lena, to je jedna z mých nej. kamarádek a je tak hodná a obchází mi SB, doufám, že to nefláká. Aki, kdyby byl kluk jako Aki někde tady blízko mě, chodí se mnou. Protože by byl hřích nechat si utéct tak super člověka, se kterým si rozumím ve všech směrech. A konečně Luisa, už ji neberu jako Admin ale člověka, díky kterému to všechno začalo. A konečně třetí myšlenka. "Lena to určitě fláká..."
Rozhodně nikoho z nich neberu jako Adminy, ale jako své přátele, a které nemůžu řvát "Dělej to pořádně." Jinak ano blog by bez nich šel asi do kytek, protože mě vážně strašně moc nebaví obíhat SB!!


Lena:
No...jelikož nejsem hlavní admin,tak bych neměla práskat xDD Ale tak jo..
Kayo-moje nej kámoška/sestřenka,která mě do toho všeho namočila a vůbec toho nelituju xDD
Aki-Popravdě ho moc neznám,povídala jsem si s ním asi jen 2x na FB a pak ten idi....Aki zapoměl heslo xDD Kontakt v tahu
Luisa-Je to moje kámoška,s kterou se občas vídám,ale nevím,jestli se dá ještě za spoluadmina považovat :-/ Sice je to ona,kdo blog založila,ale...
Myslím i tak,že je Kayo ráda,že nás má :-) Myslím,že by psychycky nevydržela rekonstrukce a obíhání.

11) Jak vidíš svou blogovou budoucnost?
Kayo: Přestanu až umřu.
Lena: Né moc dobře :-/ Jelikož v září nastupuju na novou školu a ještě k tomu gympl "-.-" Nový lidí a učení...nevím jak to budu zvládat :-/
Kayo by si měla asi pro jistotu sehnat nového obíhače SB :-(

12) Čeho by jsi chtěla v životě dosáhnout? A čím jsi vždy chtěla být?
Kayo: Chtěla bych dosáhnout duševního uspokojení. Nevím, jakým stylem bych ho měla dosáhnout, ale určitě k tomu budu směřovat můj život a mé cíle. Vždy jsem chtěla být něčím, co by mě bavilo a v průběhu let se do dost mění, momentálně bych chtěla být spisovatelkou, ale nemám k tomu vlohy, zrovna tenhle obor není o tom si říct, jo budu psát tak se honem našprtám teorii psaní a půjde mi to jako po másle, tak to bohužel nechodí. Takže psaní beru jako svůj koníček, možná někdy něco vydám, ale dost o tom pochybuji, moje psaní není na tak vysoké úrovni. Ale naděje umírá jako poslední, tak bych měla věřit a jít si za svým cílem a třeba ho jednou dosáhnu.
Lena: Vždy jsem chtěla být veterinářkou,jelikož zvířata miluju odjakživa :-) To vysvětluje těch 11 koček za 13 let a stovky rybiček xDD Ale teď jsem začala přemýšlet ještě nad učitelkou na prvním stupni základní školy (1-5 třída) jelikož mám k dětem dobrý vztah a nikdy nevím,jak to udělám,ale děti mě milují xDD Proto jsem si vybrala gympl jako střední školu...ještě jsem se totiž nerozhodla :-/

Byl opět úžasné dozvědět se o těchto lidech něco víc.
Člověk se toho o nich dozví dost už na jejich blogu, ale nikdy není na škodu dozvědět se něco více formou rozhovoru. Jsem moc ráda, že jsem s nimi tento rozhovor udělala.
Když už se s někým znám už od svých blogových začátků, byla by škoda nedozvědět se o svých SBéčkách něco víc.
Tímto chci Kayo i Leně moc poděkovat, že jsem měla tu možnost více je poznat a něco málo se o nich ješt dozvědět.
(a ne jen já)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 30. července 2012 v 12:09 | Reagovat

Pekný rozhovor, zase som sa dozvedela niečo viac. :-) ^^

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 30. července 2012 v 13:55 | Reagovat

Tak to byl dlouhý a dobrý rozhovor!^^

3 XTifa XTifa | Web | 30. července 2012 v 18:45 | Reagovat

Tyjo.. to je dobrý nápady tyhle rozhovory, člověk se fakt dozví o svých SB něco nového :D

4 Nuun Nuun | Web | 31. července 2012 v 11:38 | Reagovat

Musím uznat, že tenhle blog z nějaké menší části znám a už jsem měla tu čest pokochat se s nějakou tou grafikou, která je kouzelná .)
Spoluadminka jen na obíhání? Že bych si zapřáhla taky nějakou? :D

5 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 2. srpna 2012 v 18:32 | Reagovat

Niektoré odpovede boli zaujímavé :) obidve dievčatá sú veľmi milé a dobré n_n mám rada takéto rozhovory, vždy sa človek dozvie o tom druhého viac n.n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Just because you really like a character.
Doesn't mean you're going to cosplay them well.


Obrázky čerpám z:
DeviantArt
Zerochan
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube