Chiméry vs. Serafové - 3. kapitola

9. července 2012 v 8:00 | Black* Rock Shooter |  Chiméry vs. SerafovéBrimstone a Leah na sebe koukli a oba ve stejnou chvíli kývli.
Co se chystali udělat?
Trochu jsem se bála toho co přijde.
"Destiny. Holčičko já i Brimstone ti chceme něco říct. Něco za co nás budeš všechny nenávidět. Ale hlavně nesmíš nenávidět sebe za to co jsi."
"Za to co jsem?" divila jsem se.
"Říkal jsem, že na to ještě není připravená."
"Ne už je čas."
Jen jsem čekala. Nechtěla jsem je nijak přerušovat aby jsem je třeba nějakou svou poznámkou nenaštvala.
Byla jsem nedočkavá. Nikdy mi neřekli nic z mé minulosti. Jak jsem se k nim dostala. Kdo jsou moji opravdový rodiče. Tolik jsem toužila po tom vše se dozvědět. Umírala jsem touhou.
"Víš holčičko," začala Leah. "... Nejsi tak úplně jako ostatní, ale toho jsi si už dávno všimla sama." usmívala se. "Tvé nepřirozené vlasy, tvé znamení a tvá schopnost mluvit několika jazyky. To, že vidíš bytosti jako jsme my."
Skoro jsem see rozklepala jak se dostávala k hlavní myšlence toho všeho.
"Nejsi člověk, ale jsi něco jako mi."
"Něco jako vy? Myslíš chiméru?"
"Ne. Jsi poloviční anděl a to co tě napadlo byl seraf." řekl Brimstone. Jeho hlas byl velmi zřetelný a bylo jasné, že tohle chtěl říct již dávno.
"Ale... Ale." nevěděla jsem co říct. Z pověstí co mi vyprávěli jsem věděla, že andělé a chiméry byli vždy nepřátelé. Tak jaký měl důvod se mě tedy ujmou i když jsem byla jedním z jejich nepřátel. A kde mám tedy křídla?
"Asi se musíš divit holčičko. Ale věř, že to tak je. Jsi jedním z andělů. A právě proto po tobě serafové jdou, chtějí tě zabít protože jsi jednou z vyvolených, která má moc navždy ukončit válku mezi námi a jimi."
"Ale Leah, vy jste mě tedy chtěli jen využít?" bylo mi do breku. Jak jsem se v téhle chvíli měla zachovat.
Už jsem nečekala na jejich odpověď a ani reakci, odstrčila jsem Brimstona z cesty, což bylo snadné když to nečekal a vyběhla jsem z jeho krámku, ale už jsem nemířila domů. Bylo mi všechno jedno. Bylo by nejlepší, kdyby mě jako dítě nechali na pospas osudu.

Měla jsem v hlavě tolik otázek, ale ani na jednu by jsem stejně nedostala odpověď.
"Takže ten seraf poznal kdo jsem a teď mě bude hledat aby mě zabil." přemýšlela jsem nahlas.
"Přesně tak."
Lekla jsem se hlasu co se ozval tak znenadání. Otočila jsem se i když jsem věděla, kdo si mě našel. Byl to on. Jeho tmavé vlasy se mu houpaly podel tváře. Na jedné straně delší než na druhé. Pronikavé oči směřující na mě svým pohledem zabijáka. On byl právě teď šelma a já jsem byla jeho na kost vyděšená kořist.
Když jsem ho sledovala, přála jsem si být jeho kořistí. Chtěla jsem být ta, jež skoná v jeho pevném a mužném náručí. Neříká se nadarmo, že andělé jsou dokonalá stvoření.
"Nebudeš utíkat? Je pro mě lepší, když se má oběť brání."
V rukou svíral dlouhý meč s ostrou čepelý, která by přesekla i železo.
Na rukou se mu leskli malinkaté bílé jizvičky. Co to mělo znamenat? To kolik mu je let a nebo kolik bylo jeho obětí. Je směšné, aby si takto andělé počítali léta. Jistě to museli být ti, kteří zemřeli jeho rukou.
A během chvilky se i já stanu jednou z mnoha jizev na jeho rukou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 10. července 2012 v 12:12 | Reagovat

Píšeš pekne. :-) Dobrá kapitola. ;-)

2 Klarinqa Klarinqa | E-mail | Web | 10. července 2012 v 12:28 | Reagovat

Takovej šok, kdyby mi někdo něco takovýho řekl! Sice nevím,jestli bych toho byla schopná, ale asi bych si počkala na celou pravdu a až potom zdrhnula :-D  :-D Ale má recht.. asi by to byla hezká smrt v obětí někoho kdo tě pomalu sám donutí aby ses mu nabodla na železnou tyč a neutíkala pryč :-D  :-D

3 Nuun Nuun | Web | 10. července 2012 v 21:12 | Reagovat

Já bych chtěla být někým nebo něčím výjmečným. O tom sní snad každý, ale to následné břímně.. bože co dál? Co dál? Jizva? Bu-bude jizva? Chce podlehnout.. musela jsem se pousmát po vzpomínce na uvízlou a vlezlou reklamu axe.. jsem nenapravitelná ^^

4 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 14. července 2012 v 19:01 | Reagovat

*-* Ty neddělej si ze mě p*del */////* Toto je......*///////////* Ježiši tak strašně krásný *-* Já chci další a hned!XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Just because you really like a character.
Doesn't mean you're going to cosplay them well.


Obrázky čerpám z:
DeviantArt
Zerochan
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube