Super Junior - Info

6. března 2012 v 8:07 | Black* Rock Shooter
Super Junior (슈퍼 주니어), známá také jako SJ nebo SuJu (슈주) je 1ti člená korejská chlapecká skupina, která vznikla v roce 2005 pod SM Entertainment, také jsou největší chlapeckou skupinou na světě. Členy jsou:


Leeteuk (Leader)
Heechul
Hang Geng (bývalý člen)
Yesung
Kangin
Shindong
Eunhyuk
Donghae
Siwon
Ryeowook
Kibum
Kyuhyun
Sungmin

Čínský člen, Hang Geng byl vybrán ze 3 000 uchazečů na konkurzu SM Entertainment, který se konal v Číně v roce 2001 a v roce 2009 skupinu opustil. V průběhu let byli SuJu rozděleni do menších skupin, která se zaměřuje na různý hudební průmysl.
Super Junior jsou nejznámější mladou, energetickou a zábavnou skupinou.


Super Junior - K.R.Y
Tato skupina byla založena v listopadu roku 2006 a tvořili ji členové Kyuhyun, Ryeowook a Yesung.
Zaměřili se na pomalé písničky, R & B styl balad, který se ukázal, jako velmi populární styl.
Jejich první oficiální představení bylo 5. listopadu 2006 na KBS Music Banks s písni "The One I Love (한 사람만을)." Taky se podíleli na originálním soundtracku TVN Drama Hyena na 3 písních včetně hlavní znělky. Také přispěli i v dalších dramatech jako Snow Flover a Billy Jean Look At Me.

Super Junior - Trot
Oficiálně známé jako Super Junior - T (슈퍼 주니어 - 티) je druhou podskupinou v nichž je 6 členů a to: Leeteuk, Heechul, Kang-in, Shindong, Sungmin a Eunhyuk. Vydali pouze jeden singl než byli v roce 2008 rozpuštěni a to Rokkugo, který byl jedničkou v neprodávanějšího songu. V listopadu 2008 se skupina vrátila se svým debutem v japonském hudebním průmyslu a to s japonskou verzí Rokkuga.

Super Junior - M
Skupina často označována jako SJ - M je třetí podskupinou, kterou tvoří Siwon (leader), Kyuhyun, Ryeowook, Eunhyuk, Donghae, Sungmin a dva Ne-Super Junior členové, Henry a Zhou Mi.
Jedná se o první mezinárodní skupinu v čínském hudebním průmyslu.
Od 4. dubna 2008 bylo médiím postupně hlášená jména budoucích členů SJ - M. Hang Geng byl prvním členem, kterého prozradili 4. dubna.
5. dubna byl prohlášen Siwon a Dongahe za další členy, 6. dubna byl vyhlášen Kyuhyun jako čtvrtý člen a jako pátý byl Henry, 7. dubna byl vyhlášen Ryeowook a pak následoval nováček jménem Zhou Mi jako poslední člen. Trailer těchto členů byl propuštěn na jejich debutu 8. dubna. Jejich klip byl zhlédnut 1,4 mil. za méně než 4 dny a získali velký zájem od činského a korejského publika.
Jejich cílem bylo předvést K-Pop na čínském hudebním průmyslu.
V roce 2009 skupinu SJ opustil Hangeng a jeho vedoucí role v SJM se ujal Siwon.
V únoru 2011 přišli s novým albem "Too Perfect" a MV "Perfection" jakožto jejich comebackem s 2mi novými členy, Sungminem a Eunhyukem.

Super Junior - Happy
Někdy označována jako SJ-Happy nebo SuJu - Happy (슈주 - 해피) byla další podskupinou s těmito členy: Leeteuk (vedoucí), Yesung, Kang-in, Shindong, Sungmin a Eunhyuk.
Jejich prvním singlem a videem, které vyšlo ve stejný den se nazýval "Cooking? Cooking?" a vyšlo 5. června 2008 a debutovali s ním 7. června 2008 na Dream koncertu. Jejich druhým songem byl "Pajama Party", který se objevil 3. srpna v televizi SBS's Popular Songs. Propagace "Pajama Party" trvala pouze měsíc a byla ukončena 7. září 2008. A poslední song této skupiny se nazýval "Good Luck".

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tan. Tan. | Web | 6. března 2012 v 10:49 | Reagovat

Onee-chan, chybí ti tam Sungmin a je jich 13 ^^

2 Doragon Doragon | Web | 8. března 2012 v 11:23 | Reagovat

Nyůůů !!!
Teuki, Donghae a Kyuhyun !! ***-*** i love him!!

3 Michio Michio | Web | 8. března 2012 v 16:54 | Reagovat

super junior...páni...to už je doba, co jsem je poslouchala :D ale skvělá skupina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Just because you really like a character.
Doesn't mean you're going to cosplay them well.


Obrázky čerpám z:
DeviantArt
Zerochan
Google

Videa jsou samozřejmě z Youtube